شناسه خبر: 159264
تاریخ خبر: 1401/11/4 15:25

سلسله جشنواره‌هایی با نام «آرمان» برگزار می‌شود

معاون امور اجتماعی و فرهنگی شهرداری تهران در نشست معاونین اجتماعی و فرهنگی کلانشهر‌های کشور گفت: تا پایان عید فطر پیش رو، فضا‌های توام با شادی و نشاط برای شهروندان در کلانشهر‌ها ایجاد می‌شود.

به گزارش گروه اجتماعی حیات؛ محمد امین‌توکلی زاده معاون امور اجتماعی و فرهنگی شهرداری گفت:تهران و دیگر کلانشــهر‌های بزرگ کشور برای برگزاری مراسم‌های چهل وچهارمین ســالگرد پیروزی انقلاب اســلامی آماده می‌شوند. وی گفت: جشن‌های دهه فجر امسال، با عنوان «جشن خانواده بزرگ ایران» برگزار خواهد شد. همچنین 110 نقطه در پایتخت برای برگزاری مراسم مناسبت‌های بزرگ تعیین شده است.

توکلی زاده ادامه داد:موضوع مشترک در همه شهر‌ها ایجاد فضای شادی و نشاط است؛ برای اینکه حال دل مردم خوب شود. محمدامین توکلی زاده با بیان اینکــه طبق تفاهم‌های صورت گرفته، اگر در کلانشــهر‌ها برنامه‌ای را مشخص کردیم، سایرنهاد‌های مرتبط همراهی مورد نیاز را خواهند داشت، افزود: در برنامه‌های راهپیمایی اربعین، سلام فرمانده و اخیرا در مراسم سالگرد شهیدحاج قاسم سلیمانی در کرمان، دیدیم که همت و جدیت شهروندان کلانشهر‌ها توانست نتایج خوبی را رقم بزند.

وی با اشاره به مناســبت‌های پیش رو گفت: از امروز تا پایان عید فطر، باید  فضای خوب توام با شادی و نشاط را برای شهروندان ایجاد کنیم. حتما هر کلانشهر برنامه‌های اختصاصی بنا به موقیعت خود دارد، ولی رخداد‌های مشترکی معین می‌شــود.

 توکلی زاده که ریاست کمیسیون اجتماعی و فرهنگی مجمع شهرداران کلانشهر‌ها را نیز بر عهده دارد اضافه کرد: 
مراسم ســالگرد پیروزی انقالب اسـلامی «جشن خانواده بزرگ ایران» نامگذاری شده که هر یک از واژه‌های آن بار معنای خودش را دارد.  

معاون شــهردار در بخشی دیگری از صحبت‌های خود گفت: همچنین سلسله جشنواره مردمی با نام «آرمان» نیزبرگزار می‌شود؛ که نام این جشنواره از شهید آرمان علیوردی که در اتفاقات اخیر مظلومانه به شهادت رسیده بهره برده است، ضمن اینکه نشانی از آرمان‌هایی است که می‌تواند مثالی از شهر آرمانی باشــد که صاحب همه فضیلت هاست یا باید در آن ایجاد شــود.

برچسب‌ها

ارسال دیدگاه ها

پیغام شما با موفقیت ارسال شد
کاراکترهای باقی مانده : ( 1000) حرف

آخرین اخبار

رصد رسانه