شناسه خبر: 151676
تاریخ خبر: 1401/1/21 23:16

امضای تفاهم‌نامه سه‌جانبه بنیاد شهید و امور ایثارگران تهران بزرگ، سازمان مجتمع‌های فرهنگی سیاحتی کوثر و بانک دی

مراسم امضاء تفاهم‌نامه سه‌جانبه بانک دی، بنیاد شهید و امور ایثارگران تهران بزرگ، سازمان مجتمع‌های فرهنگی سیاحتی کوثر در راستای گسترش سطح همکاری فی مابین و ایجاد تسهیلات ارزان قیمت برای اعزام جامعه هدف به زیارت عتبات عالیات برگزارشد.

به گزارش «حیات طیبه» آئین امضای تفاهم‌نامه سه‌جانبه بین بانک دی، بنیاد شهید و امور ایثارگران تهران بزرگ، سازمان مجتمع‌های فرهنگی سیاحتی کوثر در راستای گسترش سطح همکاری فی مابین و ایجاد تسهیلات ارزان قیمت برای اعزام جامعه هدف به زیارت عتبات عالیات روز یکشنبه 21 فروردین ماه با حضور علیرضا قیطاسی مدیر عامل بانک دی، اصحاب کریمی مدیر کل بنیاد شهید و امور ایثارگران تهران بزرگ، علی دستجردی مدیر عامل مجتمع‌های فرهنگی سیاحتی کوثر در ساختمان بانک دی برگزار شد.

در این مراسم اصحاب کریمی مدیر کل بنیاد شهید و امور ایثارگران تهران بزرگ ضمن ابراز خرسندی از امضای تفاهم‌نامه و همکاری با بانک دی و مجتمع‌های فرهنگی سیاحتی کوثر گفت: بنیاد شهید و امور ایثارگران تهران بزرگ تمام تلاشش را می‌کند تا گوشه‌ای از زحمات ایثارگران و شهدا را پاس بدارد. به لطف خدا این تفاهم‌نامه به سرانجام رسید و شاید با به ثمر رسیدن این تفاهم نامه بتوانیم آرزوی خیلی از فرزندان شهدا و ایثارگران را برآورده کنیم.

در ادامه این برنامه علی دستجردی مدیر عامل مجتمع‌های فرهنگی سیاحتی کوثر با اظهار امیدواری از نتایج مطلوب اجرای این تفاهم‌نامه  عنوان کرد: بعد از افول موج کرونا این اولین گام بزرگ برای ارائه خدمت به جامعه ایثارگری است و طی سال‌های گذشته هم تلاش کردیم این مسیر متوقف نشود. با حضور دکتر الیاسی و اهتمام وی این تفاهم‌نامه شروع خوبی است که انشالا بتوانیم آن را توسعه بدهیم. امیدواریم با اهتمامی که این کار صورت گرفته در استان‌های دیگر هم تحقق گیرد و محدودیت‌هایی که در دوسال گذشته وجود داشته است از بین برود.

ارسال دیدگاه ها

پیغام شما با موفقیت ارسال شد
کاراکترهای باقی مانده : ( 1000) حرف

آخرین اخبار

رصد رسانه