دوشنبه 28 آبان 1397 |

تاریخ 1397/04/31         ساعت 12:09:42     گروه خبری تک عکس

حیات: پیش بینی اعتبار از سوی دولت، مسئول فعلی مشکل بر سر راه عدم بکارگیری دوباره ایثارگران در دستگاه ها و ادارات دولتی است.


مشاور استاندار آذربایجان شرقی در امور ایثارگران در خصوص عدم بکارگیری تعدادی از ایثارگران قبل از اتمام 35 سال خدمت آنها اذعان داشت: با توجه به قانون ما باید تمام ایثارگرانی را که هنوز به سن بازنشستگی نرسیده اند و خواهان بازگشت به کار هستند، جذب کنیم. در این راستا ما تمامی وظایف خود را انجام داده ایم و کوتاهی نشده است.

مهدی تقیون با اعلام اینکه عدم تخصیص بودجه از سوی سازمان برنامه و بودجه موجب شده است نتوانیم ایثارگران مذکور را جذب کنیم، یاداور شد: از لحاظ قانونی تمامی مجوز های لازم برای بکارگیری دوباره ایثارگران فراهم شده است، اما مشکل اصلی از سوی دولت است. تا زمانی که آنها بودجه مورد نظر را به ما پرداخت نکنند نمی توانیم قانون را به طور کامل اجرا کنیم.

تقیون، پیش بینی اعتبار از سوی دولت را مسئول فعلی مشکل بر سر راه عدم بکارگیری دوباره ایثارگران برشمرد و تصریح کرد: در شرایط فعلی سازمان برنامه و بودجه باید پاسخگو باشد که چه زمانی قرار است این مشکل شود. ما به نوبه خود در استانداری پیگیری های لازم را انجام داده ایم و اکنون منتظر جواب از سوی دولت و سازمان برنامه و بودجه هستیم.

میلاد شویکلو

نظرات کاربران
نظر شما
نام :
ایمیل :
نظرات کاربران :
لطفاً کد امنیتی که در عکس نشان داده شده، را وارد کنید کد امنیتی :