دوشنبه 28 آبان 1397 |

تاریخ 1397/04/30         ساعت 13:59:10     گروه خبری تک عکس

نایب رئیس فراکسیون ایثارگران مجلس با اعلام اینکه، فراکسیون با حساسیت، مشکلات و مسایل جانبازان و ایثارگران را دنبال می کند، گفت: از آنجایی که تحریم های اعمال شده احتمال دارد بخشی از حوزه درمانی کشور را تحت تاثیر قرار دهد به همین خاطر در اولین فرصت بعد از تعطیلات مجلس در فراکسیون ایثارگران مجلس جلسه ویژه خصوص خواهیم داشت تا شرایط مختلف را مورد بررسی قرار دهیم.
سعیدی کیا

سید جواد حسینی کیا در گفت و گو با خبرنگار پایگاه خبری حیات، ایثارگران و جانبازان کشور را سرمایه های ملی خواند و تصریح کرد: دشمنان به دنبال این هستند که تا می توانند به کشور ما ضربه وارد کنند اما با توجه به برنامه ریزی ها و هماهنگی هایی که بین دولت و مجلس وجود دارد تلاش می شود تا وضعیت درمانی جانبازان و ایثارگران با مشکلی مواجه نشود.

این نماینده مجلس ضمن درخواست مقابله با مشکلات دارویی و درمانی از سوی دولت اذعان کرد: نیاز است دولت به شکل جدی اقدام به تدوین برنامه هایی کند که جامعه از گزند مشکلات مصون بماند. در این راستا مجلس هم همکاری های لازم را با دولت خواهد کرد و از هیچ کوششی دریغ نمی کند.

در همین رابطه عبدالرضا عباسپور معاون بهداشت و درمان بنیاد شهید و امور ایثارگران ضمن حمایت از جلسه احتمالی فراکسیون ایثارگران مجلس در خصوص مشکلات احتمالی ایثارگران در حوزه دارو به خبرنگار حیات گفت: این جلسه می‌تواند کمک بسیاری به رفع مشکلات احتمالی در آینده داشته باشد و ما از این موضوع استقبال می‌کنیم.

وی افزود: در این رابطه بنیاد شهید در کنار مجلس و دولت قرار دارد و هر کمکی از ما بر بیاید حتما انجام خواهیم داد.

میلاد شویکلو

نظرات کاربران
نظر شما
نام :
ایمیل :
نظرات کاربران :
لطفاً کد امنیتی که در عکس نشان داده شده، را وارد کنید کد امنیتی :