شنبه 27 شهریور 1400 |

اینفوگرافیک
[آرشیو]
خبر-عکس پنجمین جشنواره آموزشی تحصیلی جایزه ملی

عکس پنجمین جشنواره آموزشی تحصیلی جایزه ملی ایثار 1400/05/05

پنجمین جشنواره آموزشی تحصیلی جایزه ملی ایثار و تجلیل از همیاران منتخب طرح شاهد روز سه‌شنبه ۵ مرداد در موزه انقلاب اسلامی و دفاع مقدس و به‌ صورت همزمان از طریق ویدئوکنفرانس در سراسر کشور برگزار شد.

خبر-  نشست هیئت امنای بنیاد شهید و امور ایثارگران  به ریاست معاون اول رییس جمهور برگزار شد

نشست هیئت امنای بنیاد شهید و امور ایثارگران به ریاست معاون اول رییس جمهور برگزار شد 1400/04/09

نشست هیئت امنای بنیاد شهید و امور ایثارگران عصر روز چهارشنبه 9 تیر ماه به ریاست معاون اول رییس جمهور برگزار شد.

خبر-اجرای ۳۹ ویژه‌برنامه ایام خردادماه توسط بنیاد شهید و امور ایثارگران

اجرای ۳۹ ویژه‌برنامه ایام خردادماه توسط بنیاد شهید و امور ایثارگران 1400/03/12

معاون رئیس جمهور و رئیس بنیاد شهید وامور ایثارگران کشور گفت: ۳۹ عنوان برنامه در ایام خردادماه توسط بنیاد شهید اجرا می‌شود.

خبر-عکس/ چهاردهمین کنگره تجلیل از ایثارگران

عکس/ چهاردهمین کنگره تجلیل از ایثارگران 1400/03/03

چهاردهمین کنگره تجلیل از ایثارگران صبح امروز دوشنبه سوم خرداد 1400، در سالروز آزاد سازی خرمشهر، روز ملی مقاومت ایثار و پیروزی در تهران و همزمان در استان‌های کشور با حضور مهندس سعید اوحدی معاون رییس جمهور و رئیس بنیاد شهید امور ایثارگران، حجت الاسلام والمسلمین یوسفعلی شکری نماینده ولی فقیه در بنیاد شهید و امور ایثارگران، سردار یعقوب سلیمانی معاون فرهنگی و آموزشی بنیاد شهید، سردار مرتضی قربانی از فرماندهان دوران دفاع مقدس، ایثارگران، آیت‌الله ناصری نماینده ولی‌فقیه در استان یزد و امام جمعه شهر یزد، آیت‌الله شاهرخی نماینده ولی‌فقیه در استان لرستان و امام‌جمعه خرم‌آباد، آیت‌الله قریشی نماینده ولی‌فقیه در استان آذربایجان غربی و امام‌جمعه ارومیه و سردار خادم‌الشهدا از فرماندهان دفاع مقدس در خوزستان مسئولان لشکری و کشوری برگزار شد.

خبر-روابط عمومی‌های بنیاد شهید و امور ایثارگران "مسئله محوری" را در دستور کار خود قرار دهند

روابط عمومی‌های بنیاد شهید و امور ایثارگران "مسئله محوری" را در دستور کار خود قرار دهند 1400/02/12

مهندس سعید اوحدی در نخستین نشست هم‌اندیشی روابط ‌عمومی سازمان‌های تابعه بنیاد شهید و امور ایثارگران گفت: روابط عمومی‌های بنیاد شهید و امور ایثارگران باید تلاش کنند علاوه بر اطلاع رسانی، مسئله محور بودن و فعالیت در جهت حل مسائل را در دستور کار قرار دهند.

اینفوگرافیک-تکمیل فرم تعهدنامه آزمون استخدامی ایثارگران در سازمان تامین اجتماعی منتفی شد

تکمیل فرم تعهدنامه آزمون استخدامی ایثارگران در سازمان تامین اجتماعی منتفی شد 1400/02/05

با پیگیری‌های صورت گرفته توسط معاون رییس جمهور و رییس بنیاد شهید و امور ایثارگران و رایزنی با وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی موضوع تکمیل فرم تعهدنامه توسط پذیرفته شدگان آزمون استخدامی ایثارگران در سازمان تامین اجتماعی متنفی شد.

اینفوگرافیک-دستاوردهای سفرهای استانی رئیس بنیاد شهید و امور ایثارگران (8)

دستاوردهای سفرهای استانی رئیس بنیاد شهید و امور ایثارگران (8) 1400/02/05

مدیر کل بنیاد شهید و امور ایثارگران استان مرکزی در گفتگو با حیات: در حوزه اشتغال تا به امروز 175 نفر از جامعه ایثارگری جذب و استخدام در دستگاه‌های اجرایی شده‌اند، به 14 نفر تسهیلات اعطا شده و 15 مورد نیز تحت مشاوره‌های فنی و تخصصی قرار گرفته‌اند. همچنین تاکنون به 32 نفر آموزش‌های فنی، مهارتی و تخصصی داده شده و 46 نفر نیز پروانه کسب را دریافت کرده‌اند.