آموزش، مهارت افزایی و توانمندسازی در دستور کار مرکز 1616 قرار گرفته است

قائم مقام بنیاد شهید و امورایثارگران خراسان رضوی گفت: مهارت افزایی و آموزش و در نهایت توانمندسازی خاصه در حوزه قوانین آئین نامه‌ها و دستور العمل‌ها با بهره‌مندی از سیستم‌های الکترونیکی بسیار ضروری است.

به گزارش حیات، قائم مقام بنیاد شهید و امور ایثارگران استان خراسان رضوی در نخستین کارگاه آموزشی پرسنل مرکز 1616 و مرکز مراجعات و ارتباطات و میز خدمت بنیاد شهید و امور ایثارگران استان خراسان رضوی گفت: با عنایت به اینکه مجموعه مرکز 1616 بنیاد خراسان رضوی سامانه پاسخگویی غیرحضوری به جامعه شاهد و ایثارگر سراسر استان و همچنین مرکز راهنما و اطلاعات زائرین امام رضا (ع) از سراسر کشور است، لذا مهارت افزایی، آموزش و در نهایت توانمندسازی خاصه در حوزه قوانین آئین نامه‌ها و دستور العمل‌ها و فرآیند دریافت خدمات، با بهره‌مندی از سیستم‌های الکترونیکی بسیار ضروری است. قاسم ملکدار در این خصوص تصریح کرد: این اقدام هوشمندانه با بهره‌گیری از توصیه‌ها و رهنمودهای مقام معظم رهبری و همچنین تاکیدات مدیران ارشد بنیاد در راستای روان سازی روند پاسخ‌گویی، پیشگیری از اتلاف وقت و کاهش تردد در سطح شهر و عدم رویارویی ایثارگران با معضل پیچیدگی‌های اداری و حفظ کرامت و عزت این قشر معزز اجرا می‌شود. وی با اشاره به فناوری و تکنولوژی ارتباطات بیان داشت: طرح مرکز 1616 و مرکز مراجعات و ارتباطات با بهره‌گیری از فناوری اطلاعات و ارتباطات و مدیریت فضای خدمت‌رسانی به جامعه بزرگ شاهد و ایثارگر استان خراسان رضوی قابلیت اجرایی یافته که به طور حتم صرفه اقتصادی و ارتقای فرهنگ ارتباطات غیرحضوری در پاسخگویی به درخواست‌های جامعه ایثارگری را به دنبال خواهد داشت. قائم مقام بنیاد در راستای حضور حداکثری کارکنان این مرکز در آموزش‌های برنامه‌ریزی شده تصریح کرد: جامعه ایثارگری سراسر استان می‌توانند با استفاده از شماره تلفن 1616 بدون حضور در بخش‌های اداری به سهولت، مسائل و مشکلات و تقاضا و خواسته‌های خود را مطرح کرده تا راهنمایی لازم صورت پذیرد.  

    کانال تلگرام
   کانال اینستاگراممطالب مرتبط

حضور ۹۵ خادم در یادمان شهدای هویزه

حضور ۹۵ خادم در یادمان شهدای هویزه

دبیر ستاد فرهنگی یادمان شهدای هویزه از حضور ۹۵ خادم خواهر و برادر در این یادمان خبر داد.

|

پدر شهیدان «قدرتی» دعوت حق را لبیک گفت

پدر شهیدان «قدرتی» دعوت حق را لبیک گفت

پدر شهیدان «حسنعلی و محمد رضا قدرتی» دعوت حق را لبیک گفت.

|

راهیان نور پل ارتباطی دفاع مقدس با نسل‌های آینده است

راهیان نور پل ارتباطی دفاع مقدس با نسل‌های آینده است

فرمانده قرارگاه فرهنگی راهیان نور کشور گفت: راهیان نور باعث شده که نوجوانان و جوانان ما بتوانند با سیره و راه شهدا بیشتر آشنا شوند و از نزدیک اتفاقات دوران جنگ تحمیلی را مشاهده کنند.

|

اینفوگرافیک سردار شهید عبدالحسین برونسی منتشر شد

اینفوگرافیک سردار شهید عبدالحسین برونسی منتشر شد

اینفوگرافیک سردار شهید عبدالحسین برونسی در پایگاه خبری حیات منتشر شد.

|

وجب به وجب خاک مناطق عملیاتی را باید بوسید

وجب به وجب خاک مناطق عملیاتی را باید بوسید

احمد علوی از شعرای اهل بیت (ع) گفت: خاک این مناطق با خون شهدا آمیخته شده است و محل تردد ملائکه خدا است.

|