خدای متعال به جانبازان شهید، ثواب مضاعف عطا می کند

استاندار کرمانشاه بیان داشت: جانبازان با تحمل رنج ها و سختی ها، دارای اجر و پاداش دو چندانی بوده و خدای متعال به جانبازان شهید ثواب مضاعف عطا می کند.

به گزارش حیات و به نقل از ایثار، به منظور دیدار و سرکشی از تعدادی ایثارگر شهرستان کرمانشاه، اسد اله رازانی استاندار کرمانشاه به همراه حجت الاسلام هادی عسگری مدیرکل بنیاد استان با حضور در منزل سه خانواده ایثارگر ضمن دیدار با این عزیزان، مسائل و مشکلات آنان را از نزدیک مورد بررسی قرار داد. استاندار کرمانشاه در این دیدار با تجلیل از مقام والای ایثارگران، امنیت و آرامش کشور را ماحصل فداکاری ها و ایثارگری های این عزیزان دانست و گفت: شهدا با شهادت شان نظام و کشور را به ثبات رساندند و اگر چه امروز در بین خانواده خود نیستند، اما خداوند متعال با لطف و کرم خود آن را جبران می کند و جای شهید را در خانه پر می کند. وی در ادامه با اشاره به رنج ها و مرارت های جانبازان عزیز در طول سال های متمادی اظهار داشت: همه انسان ها بالاخره روزی از این دیار فانی رخت بربسته و راهی دیار باقی می شوند اما جانبازان عزیز با انتخاب این راه پرافتخار و تحمل این رنج ها و سختی ها دارای اجر و پاداش دو چندانی بوده و خدای متعال به جانبازان شهید ثواب مضاعف عطا می کند. استاندار کرمانشاه در پایان سخنان خود اضافه کرد: مردم و مسئولین نسبت به ایثارگران احترام ویژه ای قائل هستند و به همین دلیل وظیفه داریم به مشکلات این عزیزان به صورت ویژه رسیدگی کنیم. در ادامه این دیدار، استاندار کرمانشاه از سه خانواده ایثارگر به نامهای جانباز شهید سلمان فهیمی و شهید مدافع حرم فریدون احمدی و جانباز 70 درصد علی محمدی با اهدای لوح تجلیل کرد.  

    کانال تلگرام
   کانال اینستاگراممطالب مرتبط

مدیرکل حفظ آثار دفاع مقدس استان البرز:

شهید «سلطانی» مظهر اخلاق نیکو و دینداری بود
مدیرکل حفظ آثار دفاع مقدس استان البرز:

شهید «سلطانی» مظهر اخلاق نیکو و دینداری بود

مدیرکل حفظ آثار و نشر ارزش های دفاع مقدس استان البرز گفت: شهید روحانی «غلامرضا سلطانی» مظهر اخلاق نیکو و دینداری بود.

|

وداع با پیکر شهید «داریوش دوانی» پس از 35 سال

وداع با پیکر شهید «داریوش دوانی» پس از 35 سال

مراسم وداع با پیکر شهید داریوش دوانی پس از 35 سال امروز شنبه 28 بهمن‌ماه در معراج الشهدا برگزار شد.

|

جزئیات تشییع پیکر شهید احسان میرسیار

جزئیات تشییع پیکر شهید احسان میرسیار

جزئیات برگزاری مراسم وداع و تشییع پیکر شهید مدافع حرم «احسان میرسیار» اعلام شد.

|

استقبال از 2 شهید گمنام در شهرستان «قرچک»

استقبال از 2 شهید گمنام در شهرستان «قرچک»

آیین استقبال از 2 شهید گمنام دفاع مقدس روز یکشنبه 29 بهمن ماه در شهرستان قرچک برگزار می‌شود.

|

سالروز اجرای عملیات «والفجر۵»

سالروز اجرای عملیات «والفجر۵»

در مجموع دو مرحله عملیات، منطقه‌ای به گستردگی۱۱۰ کیلومتر مربع شامل بلندی‌های «پیزولی»، «تنگه چنگوله»، «تونل»، «چغا عسکر»، «عباس عظیم»، پاسگاه‌های شمالی«عین عبد»، «طارق»، «الرباقی»، شهرک‌های «یک سایه»، «آل یاسین» و روستاهای شیخ احمد آزاد شد.

|