در حال بارگذاری ...
 • مدیرکل امور دانشجویان شاهد و ایثارگر دانشگاه تهران در گفتگو با حیات:

  رویکرد اداره کل شاهد و ایثارگر دانشجویان دانشگاه تهران نخبه پروری است

  رحمت الله الهیاری گفت: یکی از مهمترین اهداف و رویکرد هایی که ما در اداره کل شاهد و ایثارگر دانشگاه تهران دنبال می کنیم، نخبه پروری است.

  رحمت الله الهیاری، مدیر کل امور دانشجویان شاهد و ایثارگر دانشگاه تهران در گفتگو با حیات اظهار داشت: ما در دهمین مراسم تجلیل از دانشجویان نمونه و ممتاز شاهد و  ایثارگر دانشگاه تهران سعی کردیم، نخبگانی را انتخاب کنیم که با توجه به رویکرد های دانشگاه توانستند رتبه های برتر را کسب کنند.

   

  الهیاری افزود: ما از 44 نفر از دانشجویان شاهد و ایثارگر تقدیر کردیم که 7 نفر ممتاز هستند و 2 دانشجو نمونه هستند که ما تندیس های خاصی را برای آن ها در نظر گرفتیم.

   

  وی بیان داشت: ملاک های ما برای دانشجویان آموزشی، پژوهشی، فرهنگی، اجتماعی و شئون ایثارگری بوده است که ما بر این اساس دانشجویان برتر را انتخاب کردیم.

   

  مدیرکل امور دانشجویان شاهد و ایثارگر دانشگاه تهران خاطرنشان کرد: البته ستاد مرکزی دانشگاه کمیته مخصوصی را تشکیل داده و برای انتخاب نخبگان شکل گرفته است که متشکل از معاون فرهنگی دانشگاه تهران، معاون پژوهشی دانشگاه، مدیرکل آموزشی دانشگاه، مدیرکل امور دانشجویان شاهد و ایثارگر و رئیس بنیاد شهید و امور ایثارگران استان 9 نفر از دانشجویان ممتاز و نمونه را انتخاب می کنند.

   

      کانال تلگرام
     کانال اینستاگرام  مطالب مرتبط

  منزل شهدا، محل نزول رحمت الهی است

  منزل شهدا، محل نزول رحمت الهی است

  مدیرکل بنیاد کرمانشاه با اشاره به اینکه منزل شهدا محل نزول رحمت الهی است، اظهار داشت: ما در دیدار با خانواده شهدا، از برکت شهدای عزیز حاجات خود را می‌گیریم و امیدواریم در قیامت نیز از شفاعت این عزیزان بهره‌مند شویم.

  |

  روایت یک فرمانده از آزادسازی خرمشهر

  روایت یک فرمانده از آزادسازی خرمشهر

  آزادسازی خرمشهر یکی از مهم‌ ترین اهداف عملیات «الی بیت‌المقدس» در دوره جنگ ایران و عراق بود که پس از ۵۷۸ روز اشغال در روز سوم خرداد سال ۱۳۶۱ خورشیدی صورت پذیرفت .

  |

  آزادی خرمشهر آزمون‌ بزرگ مردم ایران بود

  آزادی خرمشهر آزمون‌ بزرگ مردم ایران بود

  رئیس شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی گیلان، آزادی خرمشهر را یکی از آزمون‌های بزرگ مردم همیشه در صحنه ایران دانست و گفت: معمار کبیر انقلاب اسلامی آزادسازی خرمشهر را موهبت الهی اعلام کردند و فرمودند «خرمشهر را خدا آزاد کرد».

  |

  فرمانده تکاوران نبرد خرمشهر در گفت و گو با حیات:

روز سوم خرداد تکاوران با سجده شکر و اشک ذوق وارد خرمشهر شدند
  فرمانده تکاوران نبرد خرمشهر در گفت و گو با حیات:

  روز سوم خرداد تکاوران با سجده شکر و اشک ذوق وارد خرمشهر شدند

  ناخدا صمدی گفت: در دهم اردیبهشت سال 61 عملیات بیت المقدس در چهار مرحله آغاز شد، سه قرارگاه، عملیات آزادسازی را انجام می دادند که گردان ما جزو جبهه جنوب بود، از همان روز های اول که عملیات شروع شد، ما در منطقه بودیم و در مرحله چهارم عملیات هر سه قرارگاه در راه آهن و گمرک خرمشهر به ...

  |

  نظرات کاربران