در حال بارگذاری ...
 • کارگاه بازآموزی و توانبخشی جانبازان شیمیایی در تهران برگزار شد

  با حضور تنی چند از کارشناسان پزشکی و روانشناسی در جمع جانبازان شیمیایی و خانواده های ایشان، کارگاه بازآموزی و توانبخشی جانبازان شیمیایی برگزار شد.

  به گزارش خبرنگار پایگاه خبری حیات، دومین کارگاه بازآموزی و توانبخشی جانبازان شیمیایی و خانواده های معظم ایشان، پیش از ظهر امروز (سه شنبه 25اردیبهشت97) و با حضور کارشناسان پزشکی و روانشناسی و به همت سازمان مردم نهاد جمعیت حمایت از مصدومان شیمیایی، در محل سالن اجتماعات موزه دفاع مقدس تهران برگزار شد.

  اولین دوره کارگاه توانبخشی جانبازان شیمیایی، سال گذشته و به میزبانی مهمانسرای فرماندهی نیروی انتظامی جمهوری اسلامی ایران برگزار شده بود.

  در مراسم امروز، ابتدا سید کمال لوح موسوی، مسئول سازمان مردم نهاد جمعیت حمایت از مصدومین شیمیایی، در خصوص عملکرد این تشکل و برنامه های مختلفی که برای جانبازان شیمیایی از سوی این تشکل فراهم شده است، سخنرانی کرد.

  در ادامه برگزاری کارگاه بازآموزی و توانبخشی جانبازان شیمیایی، سه کلاس شامل کلاس آموزشی نقش بهداشت سلامت در توانبخشی ریوی و آمادگی های روانی برای بهبود سلامت زندگی جانبازان با سخنان دکتر محمدی، کلاس آموزشی راهکارهای توانبخشی ریوی با ارئه دکتر صدیق مقدم و در نهایت کلاس آشنایی با مشکلات سلامت جانبازان شیمیایی با ارائه مطالب اموزشی،  دکتر قانعی برگزار شد.

   در این دوره اموزشی، بعد از برگزاری هر کلاس، جانبازان و خانواده های شان سوالات خود را بیان می کردند و از استادان و متخصصان پاسخ مناسب دریافت می کردند.

  بنیاد شهید و امور ایثارگران و جمعی از خیرین، سازمان مردم نهاد جمعیت حمایت از مصدومان شیمیایی را برای برگزاری این کارگاه های تخصصی و توانمندسازی جانبازان را همراهی می کنند.

  قرار است کارگاه های توانمندسازی جانبازان شیمیایی، در سطح شهرها و استان های مختلف کشور هم برگزار شود.

  صادق چهرقانی

      کانال تلگرام
     کانال اینستاگرام  نظرات کاربران