در حال بارگذاری ...
 • منزل شهدا، محل نزول رحمت الهی است

  مدیرکل بنیاد کرمانشاه با اشاره به اینکه منزل شهدا محل نزول رحمت الهی است، اظهار داشت: ما در دیدار با خانواده شهدا، از برکت شهدای عزیز حاجات خود را می‌گیریم و امیدواریم در قیامت نیز از شفاعت این عزیزان بهره‌مند شویم.

  به گزارش حیات، حجت‌الاسلام هادی عسگری در دیدار با خانواده‌های شهدای شهرستان کرمانشاه، شهادت را بالاترین سعادت برای انسان‌های بزرگی دانست که تمام هستی خود را در مسیر رضایت الهی قرار دادند.


  در این دیدار که همزمان با پنجمین روز از ماه مبارک رمضان انجام گرفت، حجت‌الاسلام عسگری مدیرکل بنیاد کرمانشاه گفت: شهادت مقام برجسته‌ای است که به‌ راحتی نصیب هرکسی نمی‌شود و این قسمت شهدا بود که به این جایگاه عظیم دست پیدا کنند چرا که این‌ها انتخاب‌شده بودند.


  مدیرکل بنیاد کرمانشاه افزود: این وعده قرآن است که حتی فکر نکنید این‌ها مرده‌اند بلکه این شهدا زنده و در نزد خداوند متعال روزی می‌خورند.


  وی با اشاره به اینکه منزل شهدا محل نزول رحمت الهی است، اظهار داشت: ما در دیدار با خانواده شهدا، از برکت شهدای عزیز حاجات خود را می‌گیریم و امیدواریم در قیامت نیز از شفاعت این عزیزان بهره‌مند شویم.


  حجت‌الاسلام عسگری در پایان‌ بر تلاش تمامی مسئولین در پیگیری مسائل و مشکلات جامعه ایثارگری تأکید کرد و افزود: موظفیم آنچه را که در توان داریم در خدمت هر چه‌بهتر به این قشر عزیز به کاربندیم.


  در ادامه از خانواده‌های معظم شهیدان والامقام «احمد تکلو»، «سعدی کریمی»، «رضا محمودی»، «شاهین صید محمدی»، «محمد سلیمی» و «بهرام محمودی» تجلیل به عمل آمد.

   

      کانال تلگرام
     کانال اینستاگرام  مطالب مرتبط

  روایت یک فرمانده از آزادسازی خرمشهر

  روایت یک فرمانده از آزادسازی خرمشهر

  آزادسازی خرمشهر یکی از مهم‌ ترین اهداف عملیات «الی بیت‌المقدس» در دوره جنگ ایران و عراق بود که پس از ۵۷۸ روز اشغال در روز سوم خرداد سال ۱۳۶۱ خورشیدی صورت پذیرفت .

  |

  آزادی خرمشهر آزمون‌ بزرگ مردم ایران بود

  آزادی خرمشهر آزمون‌ بزرگ مردم ایران بود

  رئیس شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی گیلان، آزادی خرمشهر را یکی از آزمون‌های بزرگ مردم همیشه در صحنه ایران دانست و گفت: معمار کبیر انقلاب اسلامی آزادسازی خرمشهر را موهبت الهی اعلام کردند و فرمودند «خرمشهر را خدا آزاد کرد».

  |

  فرمانده تکاوران نبرد خرمشهر در گفت و گو با حیات:

روز سوم خرداد تکاوران با سجده شکر و اشک ذوق وارد خرمشهر شدند
  فرمانده تکاوران نبرد خرمشهر در گفت و گو با حیات:

  روز سوم خرداد تکاوران با سجده شکر و اشک ذوق وارد خرمشهر شدند

  ناخدا صمدی گفت: در دهم اردیبهشت سال 61 عملیات بیت المقدس در چهار مرحله آغاز شد، سه قرارگاه، عملیات آزادسازی را انجام می دادند که گردان ما جزو جبهه جنوب بود، از همان روز های اول که عملیات شروع شد، ما در منطقه بودیم و در مرحله چهارم عملیات هر سه قرارگاه در راه آهن و گمرک خرمشهر به ...

  |

  نظرات کاربران