در حال بارگذاری ...
 • با حضور خانواده‌های شهدای مدافع حرم؛

  سی ‌و دومین همایش هیئت فرزندان شهدای اسلام برگزار شد

  حیات: سی ‌و دومین گردهمایی هیئت فرزندان شهدای اسلام، با حضور خانواده‌های شهدای مدافع حرم در امامزاده صالح«ع» تهران برگزار شد.

  به گزارش خبرنگار پایگاه خبری حیات، سی ‌و دومین همایش هیئت فرزندان شهدای اسلام، پنجشنبه شب «27 اردیبهشت 97»، با حضور خانواده‌های معظم شهدای هشت سال دفاع مقدس، خانواده‌های شهدای مدافع حرم لشگر فاطمیون و با سخنرانی امیر قربانی فرمانده هوانیروز ارتش جمهوری اسلامی ایران و محمدحسین مقیمی استاندار تهران، در محل سالن سرداب امامزاده صالح«ع» تهران برگزار شد.

   

  جلسات هیئت فرزندان شهدای اسلام، هر ماه یک بار، با حضور و سخنرانی شخصیت‌های کشوری و لشگری برگزار و در آن از شهدای شاخص آن ماه و خانواده‌های مکرم ایشان تجلیل می‌شود.

   

  در سی‌ودومین همایش هیئت فرزندان شهدای اسلام، خانواده‌های شهدای مدافعان حرم لشگر فاطمیون نیز، در حالی که عکس شهدای خود و پرچم زرد رنگ لشگر فاطمیون را در دست داشتند، حضور یافته بودند.

   

  خانم محمدی خواهر شهید مدافع حرم لشگر فاطمیون هم در حاشیه این مراسم، دل نوشته خود را قرائت کرد.

   

  در این همایش همچنین، امیر قلیچ خانی از مسئولان هیئت فرزندان شهدای اسلام پشت تریبون قرار گرفت و یاد و خاطره شهرام جاهد فرزند شهید جاهد و از بنیانگذاران هیئت فرزندان شهدای اسلام را که مدتی قبل و بر اثر بیماری دار فانی را وداع گفته بود گرامی داشت؛ و  در ادامه نیز از همسر و تک فرزند این مرحوم نیز تجلیل به عمل آمد.

   

  خلبان شهید علی اکبر شیرودی، سردار شهید علی مقدم، شهیدان رضاخانی، شهیدان عربلو و ...، از جمله شهدای اردیبهشت ماه در ۸ سال دفاع مقدس هستند.

  چهرقانی

   

      کانال تلگرام
     کانال اینستاگرام  نظرات کاربران