در حال بارگذاری ...
 • با حضور معاون رئیس جمهور و رئیس بنیاد شهید و امور ایثارگران انجام شد؛

  آغاز بهره برداری از دو پروژه بزرگ 300 میلیارد ریالی کشاورزی

  2 پروژه بزرگ کشاورزی با اعتباری بالغ بر ۳۰۰ میلیارد ریال که اشتغال ۱۳۰ نفر را به صورت مستقیم و ۲۲۵ نفر را  غیر مستقیم توسط سازمان اقتصادی کوثر تامین کرده است، صبح امروز توسط رئیس بنیاد شهید و امور ایثارگران و وزیر جهاد کشاورزی افتتاح شد.

  به گزارش خبرنگار اعزامی حیات، آیین افتتاح پروژه مزرعه ۳ هزار راسی دام سبک مولد (گوسفند و بز) و پرورش شتر و پروژه تمام مکانیزه باغ پسته ۲۲۵ هکتاری با سامانه آبیاری قطره ای با حضور حجت الاسلام والمسلمین شهیدی، نماینده ولی فقیه، معاون رئیس جمهور و رئیس بنیاد شهید و امور ایثارگران و مهندس حجتی، وزیر جهاد و کشاورزی صبح امروز (۲۵ اردیبهشت ماه) در شهرستان ورامین برگزار شد.

   

  شایان ذکر است، مساحت کل پروژه ۲۸ هکتار است که شامل ۱۳ سالن به مساحت ۱۳ هزار متر مربع شامل: بزرگترین واحد بز دوشی ایران، ۲ سالن پرورش بزغاله و ۹ سالن پرورش دام های مولد و یک سالن پرورش شتر است.

  بهرادکیان

      کانال تلگرام
     کانال اینستاگرام  مطالب مرتبط

  منزل شهدا، محل نزول رحمت الهی است

  منزل شهدا، محل نزول رحمت الهی است

  مدیرکل بنیاد کرمانشاه با اشاره به اینکه منزل شهدا محل نزول رحمت الهی است، اظهار داشت: ما در دیدار با خانواده شهدا، از برکت شهدای عزیز حاجات خود را می‌گیریم و امیدواریم در قیامت نیز از شفاعت این عزیزان بهره‌مند شویم.

  |

  روایت یک فرمانده از آزادسازی خرمشهر

  روایت یک فرمانده از آزادسازی خرمشهر

  آزادسازی خرمشهر یکی از مهم‌ ترین اهداف عملیات «الی بیت‌المقدس» در دوره جنگ ایران و عراق بود که پس از ۵۷۸ روز اشغال در روز سوم خرداد سال ۱۳۶۱ خورشیدی صورت پذیرفت .

  |

  آزادی خرمشهر آزمون‌ بزرگ مردم ایران بود

  آزادی خرمشهر آزمون‌ بزرگ مردم ایران بود

  رئیس شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی گیلان، آزادی خرمشهر را یکی از آزمون‌های بزرگ مردم همیشه در صحنه ایران دانست و گفت: معمار کبیر انقلاب اسلامی آزادسازی خرمشهر را موهبت الهی اعلام کردند و فرمودند «خرمشهر را خدا آزاد کرد».

  |

  فرمانده تکاوران نبرد خرمشهر در گفت و گو با حیات:

روز سوم خرداد تکاوران با سجده شکر و اشک ذوق وارد خرمشهر شدند
  فرمانده تکاوران نبرد خرمشهر در گفت و گو با حیات:

  روز سوم خرداد تکاوران با سجده شکر و اشک ذوق وارد خرمشهر شدند

  ناخدا صمدی گفت: در دهم اردیبهشت سال 61 عملیات بیت المقدس در چهار مرحله آغاز شد، سه قرارگاه، عملیات آزادسازی را انجام می دادند که گردان ما جزو جبهه جنوب بود، از همان روز های اول که عملیات شروع شد، ما در منطقه بودیم و در مرحله چهارم عملیات هر سه قرارگاه در راه آهن و گمرک خرمشهر به ...

  |

  نظرات کاربران