در حال بارگذاری ...
 • ایثارگران با ایثار و فداکاری امنیت و استقلال کشور را تامین کردند

  مدیرکل بنیاد خراسان رضوی گفت: امروز مهم ترین دغدغه و نگرانی خانواده شهدا و ایثارگران اشتغال فرزندان آنان است. خانواده شهدا و ایثارگران با ایثار و فداکاری امنیت و استقلال کشور را تامین کردند و امروز ما مسئولیت داریم به این قشر عزیز خدمت کنیم.

  به گزارش حیات، حجت الاسلام حسین معصومی صبح امروز 28 فروردین در بیست و پنجمین سفر شهرستانی در جلسه شورای ترویج فرهنگ ایثار و شهادت باخرز شرکت کرد و ضمن گرامیداشت شهدای این شهرستان، گفت: شهدای باخرز نشان از اعتقاد بالای مردم این شهرستان دارد که از شهرهای کوچک و راه های دور خودشان را به مرزها رساندند و در دفاع از نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران قدم نهادند.


  وی به تکریم جامعه ایثارگری اشاره کرد و افزود: امروز مهم ترین دغدغه و نگرانی خانواده شهدا و ایثارگران اشتغال فرزندان آنان است. خانواده شهدا و ایثارگران با ایثار و فداکاری امنیت و استقلال کشور را تامین کردند و امروز ما مسئولیت داریم به این قشر عزیز خدمت کنیم.


  مدیرکل بنیاد خراسان رضوی ادامه داد: باید کارگروه اشتغال به همت مسئولین شهرستان باخرز برگزار شود، موقعیت های شغلی بومی در این شهرستان قابل شناسایی است و مشکلات ایثارگران با اتحاد مسئولین مرتفع می شود.


  وی خاطرنشان ساخت: تکریم از ایثارگران، فرهنگ ایثار و شهادت را در جامعه ترویج می دهد و هر کسی که در این فرهنگ متعالی قدم بردارد نیز باید تجلیل شود.


  حجت الاسلام معصومی خطاب به مسئولین شهرستان باخرز گفت: نام و یاد شهدا  باید در تمامی فعالیت ها زنده بماند و این زمانی به منصه ظهور می رسد که بنیاد در تمامی فعالیت ها مشارکت داشته باشد.

   

      کانال تلگرام
     کانال اینستاگرام  مطالب مرتبط

  سالروز شهادت سردار حسین بصیر

  سالروز شهادت سردار حسین بصیر

  امروز یکشنبه - دوم اردیبهشت - سالروز شهادت سردار شهید حسین بصیر، قائم‌مقام «لشکر کربلا» استان مازندران است.

  |

  کرمان میزبان چهل‌ویکمین شهید مدافع حرم می‌شود

  کرمان میزبان چهل‌ویکمین شهید مدافع حرم می‌شود

  مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران استان کرمان از برگزاری مراسم استقبال از شهید مدافع حرم «عجب‌گل غلامی» در روز چهارشنبه 5 اردیبهشت ماه جاری در فرودگاه کرمان و سپس تشییع به سمت معراج شهدا این شهرستان خبر داد.

  |

  جانبازان دانش آموخته مکتب عاشورا هستند

  جانبازان دانش آموخته مکتب عاشورا هستند

  استاندار تهران جانبازان را دانش آموخته مکتب عاشورا دانست و تصریح کرد: در دوران دفاع مقدس، جانبازان با رشادت های خود، ماندگارترین جلوه های شهادت و مقاومت را به رخ کشیدند.

  |

  مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران آذربایجان‌شرقی:

اصلی‌ترین دغدغه ایثارگران، اشتغال فرزندانشان است
  مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران آذربایجان‌شرقی:

  اصلی‌ترین دغدغه ایثارگران، اشتغال فرزندانشان است

  مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران آذربایجان‌شرقی در مورد اصلی‌ترین دغدغه‌ی جانبازان و ایثارگران گفت: هر قشری از جامعه مشکلات مخصوص خود را دارد و معتقدم در این برهه از زمان "اشتغال فرزندان ایثارگران" مشکل اولیه‌ی خانواده‌های ایثارگر است، چرا که فرزندانشان در سنین اشتغال ...

  |

  نظرات کاربران