در حال بارگذاری ...
 • ایثارگران با ایثار و فداکاری امنیت و استقلال کشور را تامین کردند

  مدیرکل بنیاد خراسان رضوی گفت: امروز مهم ترین دغدغه و نگرانی خانواده شهدا و ایثارگران اشتغال فرزندان آنان است. خانواده شهدا و ایثارگران با ایثار و فداکاری امنیت و استقلال کشور را تامین کردند و امروز ما مسئولیت داریم به این قشر عزیز خدمت کنیم.

  به گزارش حیات، حجت الاسلام حسین معصومی صبح امروز 28 فروردین در بیست و پنجمین سفر شهرستانی در جلسه شورای ترویج فرهنگ ایثار و شهادت باخرز شرکت کرد و ضمن گرامیداشت شهدای این شهرستان، گفت: شهدای باخرز نشان از اعتقاد بالای مردم این شهرستان دارد که از شهرهای کوچک و راه های دور خودشان را به مرزها رساندند و در دفاع از نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران قدم نهادند.


  وی به تکریم جامعه ایثارگری اشاره کرد و افزود: امروز مهم ترین دغدغه و نگرانی خانواده شهدا و ایثارگران اشتغال فرزندان آنان است. خانواده شهدا و ایثارگران با ایثار و فداکاری امنیت و استقلال کشور را تامین کردند و امروز ما مسئولیت داریم به این قشر عزیز خدمت کنیم.


  مدیرکل بنیاد خراسان رضوی ادامه داد: باید کارگروه اشتغال به همت مسئولین شهرستان باخرز برگزار شود، موقعیت های شغلی بومی در این شهرستان قابل شناسایی است و مشکلات ایثارگران با اتحاد مسئولین مرتفع می شود.


  وی خاطرنشان ساخت: تکریم از ایثارگران، فرهنگ ایثار و شهادت را در جامعه ترویج می دهد و هر کسی که در این فرهنگ متعالی قدم بردارد نیز باید تجلیل شود.


  حجت الاسلام معصومی خطاب به مسئولین شهرستان باخرز گفت: نام و یاد شهدا  باید در تمامی فعالیت ها زنده بماند و این زمانی به منصه ظهور می رسد که بنیاد در تمامی فعالیت ها مشارکت داشته باشد.

   

      کانال تلگرام
     کانال اینستاگرام  مطالب مرتبط

  نظرات کاربران