در حال بارگذاری ...
 • آیین بزرگداشت شهیدان «سلطانی» در یزد برگزار می‌شود

  مراسم بزرگداشت شهیدان «عباس‌علی سلطانی» و «علی اکبر سلطانی»، شامگاه سه شنبه ۲۸ فروردین‌ماه در یزد برگزار می‌شود.

  به گزارش حیات، آیین گرامی‌داشت یاد و خاطره شهیدان «عباس‌علی سلطانی» و «علی اکبر سلطانی» از سه‌شنبه ۲۸ فروردین‌ماه به مدت سه شب بعد از اقامه نماز مغرب و عشاء در منزل پدر شهیدان واقع در یزد، شاهدیه، گردفرامرز، جنب مدرسه راهنمایی قدس، کوچه شهید علی اکبر سلطانی منعقد می‌شود.

  این مراسم نورانی با حضور خانواده شهدا، ایثارگران، جانبازان و عموم مردم همراه با سخنرانی و مدیحه سرایی ذاکرین اهل بیت (ع) همراه است.

   

  بنا بر این گزارش، شهید «عباس‌علی سلطانی» در پانزدهم اردیبهشت‌ماه سال ۱۳۴۵ متولد شد، وی به عنوان نیروی بسیجی در جبهه حضور یافت و دهم آبان‌ماه سال ۱۳۶۱ نیز به شهادت رسید.

   

  همچنین شهید «علی اکبر سلطانی» نیز بیست و هفتم فروردین‌ماه سال ۱۳۴۶ متولد شد، وی از سوی بسیج به جبهه رفت و پنجم فروردین‌ماه سال ۱۳۶۳ در «طلائیه» به فیض شهادت رسید.

   

      کانال تلگرام
     کانال اینستاگرام  مطالب مرتبط

  سالروز شهادت سردار حسین بصیر

  سالروز شهادت سردار حسین بصیر

  امروز یکشنبه - دوم اردیبهشت - سالروز شهادت سردار شهید حسین بصیر، قائم‌مقام «لشکر کربلا» استان مازندران است.

  |

  کرمان میزبان چهل‌ویکمین شهید مدافع حرم می‌شود

  کرمان میزبان چهل‌ویکمین شهید مدافع حرم می‌شود

  مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران استان کرمان از برگزاری مراسم استقبال از شهید مدافع حرم «عجب‌گل غلامی» در روز چهارشنبه 5 اردیبهشت ماه جاری در فرودگاه کرمان و سپس تشییع به سمت معراج شهدا این شهرستان خبر داد.

  |

  جانبازان دانش آموخته مکتب عاشورا هستند

  جانبازان دانش آموخته مکتب عاشورا هستند

  استاندار تهران جانبازان را دانش آموخته مکتب عاشورا دانست و تصریح کرد: در دوران دفاع مقدس، جانبازان با رشادت های خود، ماندگارترین جلوه های شهادت و مقاومت را به رخ کشیدند.

  |

  مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران آذربایجان‌شرقی:

اصلی‌ترین دغدغه ایثارگران، اشتغال فرزندانشان است
  مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران آذربایجان‌شرقی:

  اصلی‌ترین دغدغه ایثارگران، اشتغال فرزندانشان است

  مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران آذربایجان‌شرقی در مورد اصلی‌ترین دغدغه‌ی جانبازان و ایثارگران گفت: هر قشری از جامعه مشکلات مخصوص خود را دارد و معتقدم در این برهه از زمان "اشتغال فرزندان ایثارگران" مشکل اولیه‌ی خانواده‌های ایثارگر است، چرا که فرزندانشان در سنین اشتغال ...

  |

  نظرات کاربران