در حال بارگذاری ...
 • «علی محبی» مشاور وزیر علوم در امور ایثارگران شد

  وزیر علوم، تحقیقات و فناوری با صدور حکمی، «علی محبی» عضو هیات علمی دانشگاه آزاد اسلامی واحد همدان را به سمت مشاور خود در امور ایثارگران منصوب کرد.

  به گزارش حیات، «منصور غلامی» وزیر علوم، تحقیقات و فناوری با صدور حکمی، «علی محبی» عضو هیات علمی دانشگاه آزاد اسلامی واحد همدان را به سمت «مشاور وزیر علوم در امور ایثارگران» منصوب کرد.

   

  در این حکم آمده است: امید است با استعانت از خداوند متعال و بر اساس اهداف و برنامه‌ها و خط ‌مشی دولت تدبیر و امید و با بهره‌مندی از تجارب ارزنده اساتید، محققان، کارشناسان و همکاران متعدد و ایثارگران جامعه آموزش عالی کشور و مشارکت فعال دانشگاه‌ها و موسسات آموزش عالی و با هماهنگی بنیاد شهید و امور ایثارگران و سایر دستگاه‌ها در گسترش و تعمیق فرهنگ ایثارگران در وزارت، دانشگاه‌ها، سازمان‌ها و موسسات وابسته اعم از اعضای هیأت علمی، مدیران، کارکنان و دانشجویان شاهد و ایثارگر و جانباز، برنامه‌های مناسبی طراحی، تا به لطف الهی و فعالیت اثر بخش جناب‌عالی و همکاران روحیه و منزلت این عزیزان و خانواده‌های محترمشان بیش‌ازپیش تقویت شود.

   

  «علی محبی» از آزادگان و جانبازان دوران دفاع مقدس، عضویت در هیئت علمی تمام وقت دانشگاه آزاد اسلامی واحد همدان و دارای مدرک دکترای حقوق جزا و جرم‌شناسی از دانشگاه آزاد تهران مرکزی، مدرک کارشناسی ارشد حقوق جزا و جرم‌شناسی از دانشگاه شهید بهشتی تهران و مدرک کارشناسی حقوق از دانشگاه تهران است و در سوابق اجرایی خود، ریاست اسبق دانشگاه آزاد اسلامی مرکز بهار به مدت 5 سال، معاونت فرهنگی دانشگاه آزاد اسلامی همدان، مدیر گروه حقوق جزا و جرم‌شناسی اسبق دانشگاه آزاد اسلامی همدان، وکیل پایه ‌یک دادگستری، دادستان دادسرای کانون وکلای دادگستری همدان، دادیار دادسرای کانون وکلای دادگستری و نیز ریاست سابق شعبه اول دادگاه انتظامی کانون وکلای دادگستری همدان را دارد.

   

      کانال تلگرام
     کانال اینستاگرام  مطالب مرتبط

  سالروز شهادت سردار حسین بصیر

  سالروز شهادت سردار حسین بصیر

  امروز یکشنبه - دوم اردیبهشت - سالروز شهادت سردار شهید حسین بصیر، قائم‌مقام «لشکر کربلا» استان مازندران است.

  |

  کرمان میزبان چهل‌ویکمین شهید مدافع حرم می‌شود

  کرمان میزبان چهل‌ویکمین شهید مدافع حرم می‌شود

  مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران استان کرمان از برگزاری مراسم استقبال از شهید مدافع حرم «عجب‌گل غلامی» در روز چهارشنبه 5 اردیبهشت ماه جاری در فرودگاه کرمان و سپس تشییع به سمت معراج شهدا این شهرستان خبر داد.

  |

  جانبازان دانش آموخته مکتب عاشورا هستند

  جانبازان دانش آموخته مکتب عاشورا هستند

  استاندار تهران جانبازان را دانش آموخته مکتب عاشورا دانست و تصریح کرد: در دوران دفاع مقدس، جانبازان با رشادت های خود، ماندگارترین جلوه های شهادت و مقاومت را به رخ کشیدند.

  |

  مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران آذربایجان‌شرقی:

اصلی‌ترین دغدغه ایثارگران، اشتغال فرزندانشان است
  مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران آذربایجان‌شرقی:

  اصلی‌ترین دغدغه ایثارگران، اشتغال فرزندانشان است

  مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران آذربایجان‌شرقی در مورد اصلی‌ترین دغدغه‌ی جانبازان و ایثارگران گفت: هر قشری از جامعه مشکلات مخصوص خود را دارد و معتقدم در این برهه از زمان "اشتغال فرزندان ایثارگران" مشکل اولیه‌ی خانواده‌های ایثارگر است، چرا که فرزندانشان در سنین اشتغال ...

  |

  نظرات کاربران