در حال بارگذاری ...
 • بررسی اجرای مرحله دوم سامانه یکپارچه رصد تحصیلی

  نشست هماهنگی و تبادل نظر مدیرکل آموزش بنیاد شهید و امور ایثارگران با رییس دانشگاه جامع علمی کاربردی برگزار شد و اجرای مرحله دوم سامانه سیرت (سامانه یکپارچه رصد تحصیلی) مورد بررسی قرار گرفت.

  به گزارش حیات، این نشست با حضور محمد علی فقیه مدیرکل آموزش بنیاد، محمد حسین امید رییس دانشگاه جامع علمی کاربردی و مدیرکل امور دانشجویان شاهد و ایثارگر دانشگاه جامع علمی کاربردی و رییس اداره تسهیلات رفاهی و آموزشی اداره کل آموزش بنیاد برگزار شد.


  مدیرکل آموزش بنیاد در این نشست اظهار داشت: تعامل بنیاد و دانشگاه در زمینه دانشجویان شاهد و ایثارگر شاغل به تحصیل در مراکز دانشگاهی دانشگاه جامع علمی کاربردی با محوریت پایش فرآیند اجرایی سامانه یکپارچه رصد تحصیلی (سیرت) انجام می‌شود.


  وی در ادامه افزود: اهتمام و همدلی رییس و مجموعه دانشگاه جامع علمی کاربردی در پیشبرد و اجرای قطعی و مؤثر این فرآیند از نقاط عطف این همکاری است و سطح تعامل دانشگاه با بنیاد در زمینه رسیدگی و توجه به دانشجویان شاهد و ایثارگر بسیار خوب و مطلوب است.


  فقیه همچنین از همکاری روسای تمامی مراکز آموزشی واحدهای علمی کاربردی تشکر و قدردانی کرد.
  در حاشیه این دیدار نشست مشترکی با حضور رییس اداره تسهیلات رفاهی و آموزشی اداره کل آموزش بنیاد با مدیرکل برنامه‌ریزی و بودجه، کارشناسان حوزه فناوری اطلاعات و کارشناسان شاهد و ایثارگر این دانشگاه برگزار شد و موضوع تبادل اطلاعات فی مابین بررسی شد.

   

      کانال تلگرام
     کانال اینستاگرام  مطالب مرتبط

  «خداحافظ سالار» بررسی می‌شود

  «خداحافظ سالار» بررسی می‌شود

  کتاب «خداحافظ سالار»، خاطرات پروانه چراغ نوروزی همسر شهید همدانی، در باشگاه کتاب فرهنگسرای انقلاب اسلامی نقد و بررسی می‌شود.

  |

  سالروز شهادت سردار حسین بصیر

  سالروز شهادت سردار حسین بصیر

  امروز یکشنبه - دوم اردیبهشت - سالروز شهادت سردار شهید حسین بصیر، قائم‌مقام «لشکر کربلا» استان مازندران است.

  |

  کرمان میزبان چهل‌ویکمین شهید مدافع حرم می‌شود

  کرمان میزبان چهل‌ویکمین شهید مدافع حرم می‌شود

  مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران استان کرمان از برگزاری مراسم استقبال از شهید مدافع حرم «عجب‌گل غلامی» در روز چهارشنبه 5 اردیبهشت ماه جاری در فرودگاه کرمان و سپس تشییع به سمت معراج شهدا این شهرستان خبر داد.

  |

  جانبازان دانش آموخته مکتب عاشورا هستند

  جانبازان دانش آموخته مکتب عاشورا هستند

  استاندار تهران جانبازان را دانش آموخته مکتب عاشورا دانست و تصریح کرد: در دوران دفاع مقدس، جانبازان با رشادت های خود، ماندگارترین جلوه های شهادت و مقاومت را به رخ کشیدند.

  |

  نظرات کاربران