در حال بارگذاری ...
 • بررسی اجرای مرحله دوم سامانه یکپارچه رصد تحصیلی

  نشست هماهنگی و تبادل نظر مدیرکل آموزش بنیاد شهید و امور ایثارگران با رییس دانشگاه جامع علمی کاربردی برگزار شد و اجرای مرحله دوم سامانه سیرت (سامانه یکپارچه رصد تحصیلی) مورد بررسی قرار گرفت.

  به گزارش حیات، این نشست با حضور محمد علی فقیه مدیرکل آموزش بنیاد، محمد حسین امید رییس دانشگاه جامع علمی کاربردی و مدیرکل امور دانشجویان شاهد و ایثارگر دانشگاه جامع علمی کاربردی و رییس اداره تسهیلات رفاهی و آموزشی اداره کل آموزش بنیاد برگزار شد.


  مدیرکل آموزش بنیاد در این نشست اظهار داشت: تعامل بنیاد و دانشگاه در زمینه دانشجویان شاهد و ایثارگر شاغل به تحصیل در مراکز دانشگاهی دانشگاه جامع علمی کاربردی با محوریت پایش فرآیند اجرایی سامانه یکپارچه رصد تحصیلی (سیرت) انجام می‌شود.


  وی در ادامه افزود: اهتمام و همدلی رییس و مجموعه دانشگاه جامع علمی کاربردی در پیشبرد و اجرای قطعی و مؤثر این فرآیند از نقاط عطف این همکاری است و سطح تعامل دانشگاه با بنیاد در زمینه رسیدگی و توجه به دانشجویان شاهد و ایثارگر بسیار خوب و مطلوب است.


  فقیه همچنین از همکاری روسای تمامی مراکز آموزشی واحدهای علمی کاربردی تشکر و قدردانی کرد.
  در حاشیه این دیدار نشست مشترکی با حضور رییس اداره تسهیلات رفاهی و آموزشی اداره کل آموزش بنیاد با مدیرکل برنامه‌ریزی و بودجه، کارشناسان حوزه فناوری اطلاعات و کارشناسان شاهد و ایثارگر این دانشگاه برگزار شد و موضوع تبادل اطلاعات فی مابین بررسی شد.

   

      کانال تلگرام
     کانال اینستاگرام



  مطالب مرتبط

  منزل شهدا، محل نزول رحمت الهی است

  منزل شهدا، محل نزول رحمت الهی است

  مدیرکل بنیاد کرمانشاه با اشاره به اینکه منزل شهدا محل نزول رحمت الهی است، اظهار داشت: ما در دیدار با خانواده شهدا، از برکت شهدای عزیز حاجات خود را می‌گیریم و امیدواریم در قیامت نیز از شفاعت این عزیزان بهره‌مند شویم.

  |

  روایت یک فرمانده از آزادسازی خرمشهر

  روایت یک فرمانده از آزادسازی خرمشهر

  آزادسازی خرمشهر یکی از مهم‌ ترین اهداف عملیات «الی بیت‌المقدس» در دوره جنگ ایران و عراق بود که پس از ۵۷۸ روز اشغال در روز سوم خرداد سال ۱۳۶۱ خورشیدی صورت پذیرفت .

  |

  آزادی خرمشهر آزمون‌ بزرگ مردم ایران بود

  آزادی خرمشهر آزمون‌ بزرگ مردم ایران بود

  رئیس شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی گیلان، آزادی خرمشهر را یکی از آزمون‌های بزرگ مردم همیشه در صحنه ایران دانست و گفت: معمار کبیر انقلاب اسلامی آزادسازی خرمشهر را موهبت الهی اعلام کردند و فرمودند «خرمشهر را خدا آزاد کرد».

  |

  فرمانده تکاوران نبرد خرمشهر در گفت و گو با حیات:

روز سوم خرداد تکاوران با سجده شکر و اشک ذوق وارد خرمشهر شدند
  فرمانده تکاوران نبرد خرمشهر در گفت و گو با حیات:

  روز سوم خرداد تکاوران با سجده شکر و اشک ذوق وارد خرمشهر شدند

  ناخدا صمدی گفت: در دهم اردیبهشت سال 61 عملیات بیت المقدس در چهار مرحله آغاز شد، سه قرارگاه، عملیات آزادسازی را انجام می دادند که گردان ما جزو جبهه جنوب بود، از همان روز های اول که عملیات شروع شد، ما در منطقه بودیم و در مرحله چهارم عملیات هر سه قرارگاه در راه آهن و گمرک خرمشهر به ...

  |

  نظرات کاربران