در حال بارگذاری ...
 • پدران شهدا بارزترین نمونه های صبر و استقامت هستند

  مدیرکل بنیاد قزوین با بیان اینکه پدران شهدا بارزترین نمونه‌های صبر و استقامت هستند، گفت: پدران شهدا با گذشت و ترجیح دیگران به خود، فرهنگ ایثار را ترجمه کردند.

  به گزارش حیات، همزمان با سالروز بعثت رسول اکرم (ص)، مراسم تجلیل از پدران شهدای شهرستان آبیک برگزار شد.


  غلامرضا حقایق‌پور در این مراسم با بیان اینکه پدران شهدا بارزترین نمونه‌های صبر و استقامت هستند، گفت: باعث افتخار من است در جمع کسانی حضور دارم که در دوران دفاع مقدس برای دفاع از کشور و انقلاب از فرزندان‌شان گذشتند. پدران شهدا با گذشت و ترجیح دیگران به خود، فرهنگ ایثار را ترجمه کردند.


  مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران استان قزوین با اشاره به مشکلات اقتصادی موجود در کشور، گفت: دشمنان پس از آنکه با استفاده از روش‌های مختلف نتوانستند خللی در نظام مقدس جمهوری اسلامی به وجود آورند رو به جنگ اقتصادی آورده‌اند که برای عبور از این جنگ، به همفکری و حمایت پدران شهدا نیازمندیم.


  وی با اشاره به نامگذاری سال جاری توسط مقام معظم رهبری، افزود: شعار امسال نیز همانند سال‌های گذشته راه حلی برای رفع مشکلات اقتصادی کشور است که خطاب به مسئولین و همه‌ مردم ایران است و امیدواریم خانواده‌های شاهد و ایثارگر نیز در اشاعه‌ فرهنگ حمایت از کالای ایرانی کوشا باشند.


  گفتنی است، در این مراسم وحدت مهدی رییس بنیاد شهید و امور ایثارگران شهرستان آبیک حضور داشت.

   

      کانال تلگرام
     کانال اینستاگرام  مطالب مرتبط

  منزل شهدا، محل نزول رحمت الهی است

  منزل شهدا، محل نزول رحمت الهی است

  مدیرکل بنیاد کرمانشاه با اشاره به اینکه منزل شهدا محل نزول رحمت الهی است، اظهار داشت: ما در دیدار با خانواده شهدا، از برکت شهدای عزیز حاجات خود را می‌گیریم و امیدواریم در قیامت نیز از شفاعت این عزیزان بهره‌مند شویم.

  |

  روایت یک فرمانده از آزادسازی خرمشهر

  روایت یک فرمانده از آزادسازی خرمشهر

  آزادسازی خرمشهر یکی از مهم‌ ترین اهداف عملیات «الی بیت‌المقدس» در دوره جنگ ایران و عراق بود که پس از ۵۷۸ روز اشغال در روز سوم خرداد سال ۱۳۶۱ خورشیدی صورت پذیرفت .

  |

  آزادی خرمشهر آزمون‌ بزرگ مردم ایران بود

  آزادی خرمشهر آزمون‌ بزرگ مردم ایران بود

  رئیس شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی گیلان، آزادی خرمشهر را یکی از آزمون‌های بزرگ مردم همیشه در صحنه ایران دانست و گفت: معمار کبیر انقلاب اسلامی آزادسازی خرمشهر را موهبت الهی اعلام کردند و فرمودند «خرمشهر را خدا آزاد کرد».

  |

  فرمانده تکاوران نبرد خرمشهر در گفت و گو با حیات:

روز سوم خرداد تکاوران با سجده شکر و اشک ذوق وارد خرمشهر شدند
  فرمانده تکاوران نبرد خرمشهر در گفت و گو با حیات:

  روز سوم خرداد تکاوران با سجده شکر و اشک ذوق وارد خرمشهر شدند

  ناخدا صمدی گفت: در دهم اردیبهشت سال 61 عملیات بیت المقدس در چهار مرحله آغاز شد، سه قرارگاه، عملیات آزادسازی را انجام می دادند که گردان ما جزو جبهه جنوب بود، از همان روز های اول که عملیات شروع شد، ما در منطقه بودیم و در مرحله چهارم عملیات هر سه قرارگاه در راه آهن و گمرک خرمشهر به ...

  |

  نظرات کاربران