در حال بارگذاری ...
 • پدران شهدا بارزترین نمونه های صبر و استقامت هستند

  مدیرکل بنیاد قزوین با بیان اینکه پدران شهدا بارزترین نمونه‌های صبر و استقامت هستند، گفت: پدران شهدا با گذشت و ترجیح دیگران به خود، فرهنگ ایثار را ترجمه کردند.

  به گزارش حیات، همزمان با سالروز بعثت رسول اکرم (ص)، مراسم تجلیل از پدران شهدای شهرستان آبیک برگزار شد.


  غلامرضا حقایق‌پور در این مراسم با بیان اینکه پدران شهدا بارزترین نمونه‌های صبر و استقامت هستند، گفت: باعث افتخار من است در جمع کسانی حضور دارم که در دوران دفاع مقدس برای دفاع از کشور و انقلاب از فرزندان‌شان گذشتند. پدران شهدا با گذشت و ترجیح دیگران به خود، فرهنگ ایثار را ترجمه کردند.


  مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران استان قزوین با اشاره به مشکلات اقتصادی موجود در کشور، گفت: دشمنان پس از آنکه با استفاده از روش‌های مختلف نتوانستند خللی در نظام مقدس جمهوری اسلامی به وجود آورند رو به جنگ اقتصادی آورده‌اند که برای عبور از این جنگ، به همفکری و حمایت پدران شهدا نیازمندیم.


  وی با اشاره به نامگذاری سال جاری توسط مقام معظم رهبری، افزود: شعار امسال نیز همانند سال‌های گذشته راه حلی برای رفع مشکلات اقتصادی کشور است که خطاب به مسئولین و همه‌ مردم ایران است و امیدواریم خانواده‌های شاهد و ایثارگر نیز در اشاعه‌ فرهنگ حمایت از کالای ایرانی کوشا باشند.


  گفتنی است، در این مراسم وحدت مهدی رییس بنیاد شهید و امور ایثارگران شهرستان آبیک حضور داشت.

   

      کانال تلگرام
     کانال اینستاگرام  مطالب مرتبط

  سالروز شهادت سردار حسین بصیر

  سالروز شهادت سردار حسین بصیر

  امروز یکشنبه - دوم اردیبهشت - سالروز شهادت سردار شهید حسین بصیر، قائم‌مقام «لشکر کربلا» استان مازندران است.

  |

  کرمان میزبان چهل‌ویکمین شهید مدافع حرم می‌شود

  کرمان میزبان چهل‌ویکمین شهید مدافع حرم می‌شود

  مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران استان کرمان از برگزاری مراسم استقبال از شهید مدافع حرم «عجب‌گل غلامی» در روز چهارشنبه 5 اردیبهشت ماه جاری در فرودگاه کرمان و سپس تشییع به سمت معراج شهدا این شهرستان خبر داد.

  |

  جانبازان دانش آموخته مکتب عاشورا هستند

  جانبازان دانش آموخته مکتب عاشورا هستند

  استاندار تهران جانبازان را دانش آموخته مکتب عاشورا دانست و تصریح کرد: در دوران دفاع مقدس، جانبازان با رشادت های خود، ماندگارترین جلوه های شهادت و مقاومت را به رخ کشیدند.

  |

  مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران آذربایجان‌شرقی:

اصلی‌ترین دغدغه ایثارگران، اشتغال فرزندانشان است
  مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران آذربایجان‌شرقی:

  اصلی‌ترین دغدغه ایثارگران، اشتغال فرزندانشان است

  مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران آذربایجان‌شرقی در مورد اصلی‌ترین دغدغه‌ی جانبازان و ایثارگران گفت: هر قشری از جامعه مشکلات مخصوص خود را دارد و معتقدم در این برهه از زمان "اشتغال فرزندان ایثارگران" مشکل اولیه‌ی خانواده‌های ایثارگر است، چرا که فرزندانشان در سنین اشتغال ...

  |

  نظرات کاربران