در حال بارگذاری ...

جامعه برای حفظ خود نیازمند ترویج فرهنگ ایثار است

مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران استان ایلام با بیان اینکه شهدا نیازی به تکریم ما ندارند تأکید و خاطرنشان کرد: جامعه برای حفظ و بقای خود نیازمند ترویج فرهنگ ایثار و شهادت است.

به گزارش حیات، به مناسبت سالروز تأسیس بنیاد شهید و بزرگداشت شهدای هشت سال دفاع مقدس، مرقد مطهر شهدای گمنام در ایلام با حضور پرشور کارکنان بنیاد شهید و امور ایثارگران و خانواده شهدا عطرافشانی شد.


در این آیین معنوی، سلیمان رستمیان مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران استان ایلام، کارکنان بنیاد استان و خانواده معظم شهدا با حضور در مرقد مطهر شهدای گمنام بهشت رضا شهر ایلام، ضمن ادای احترام به مقام شامخ شهیدان به عطرافشانی مرقد مطهر شهدا پرداختند.


رستمیان در حاشیه این مراسم در گفتگو با ایثار، با اشاره به جایگاه و مقام شهدا در نزد خداوند و مردم گفت: تکریم شهدا از وظایف جامعه نسبت به ایثارگری آن‌ها است.


مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران استان ایلام با بیان اینکه شهدا نیازی به تکریم ما ندارند تأکید و خاطرنشان کرد: جامعه برای حفظ و بقای خود نیازمند ترویج فرهنگ ایثار و شهادت است.


وی با بیان اینکه ۱۵ درصد از شهدا در اسفند ماه به شهادت رسیده‌اند، گفت: به این مناسبت، ۲۲ اسفند توسط شورای انقلاب فرهنگی در سال ۸۳ به نام روز شهید نام‌گذاری شد.

 

    کانال تلگرام
   کانال اینستاگراممطالب مرتبط

نظرات کاربران