در حال بارگذاری ...

مراسم بزرگداشت مقام شهید در همدان برگزار شد

همزمان با فرارسیدن 22 اسفندماه روز بزرگداشت مقام شهید، مراسم گرامیداشتی با عنوان «میهمانی لاله‌ها» در همدان برگزار شد.

به گزارش حیات، همزمان با فرارسیدن 22 اسفندماه سالروز تاسیس بنیاد شهید و امور ایثارگران به فرمان امام خمینی (ره) و روز بزرگداشت مقام شهید، مراسم گرامیداشتی با عنوان «میهمانی لاله‌ها» با حضور مسئولین استانی و شهرستانی برگزار شد.

 

در این مراسم که در حسینیه باغ بهشت شهر همدان برگزار شد «مجید صفدریان» مدیر بنیاد شهید و امور ایثارگران شهرستان همدان متن پیام صادر شده از جانب حجت‌الاسلام شهیدی رئیس بنیاد شهید و امور ایثارگران را قرائت کرد و فرماندار همدان نیز به سخنرانی پرداخت.

 

حضور یگان های مختلف نظامی و انتظامی مستقر در استان در کنار جوانان، نوجوانان و نسل سوم انقلاب و به ویژه خانواده معظم و معزز شهدای والامقام هشت سال دفاع مقدس و مدافعان حرم از جمله نکات قابل توجه در این مراسم بود.

 

قرائت دعای پرفیض زیارت عاشورا و همچنین غبار‌رویی گلزار شهدا توسط مسئولین و فرماندهان نظامی و انتظامی نیز از دیگر برنامه های مراسم بزرگداشت روز شهید در همدان بود.

 

    کانال تلگرام
   کانال اینستاگراممطالب مرتبط

منزل شهدا، محل نزول رحمت الهی است

منزل شهدا، محل نزول رحمت الهی است

مدیرکل بنیاد کرمانشاه با اشاره به اینکه منزل شهدا محل نزول رحمت الهی است، اظهار داشت: ما در دیدار با خانواده شهدا، از برکت شهدای عزیز حاجات خود را می‌گیریم و امیدواریم در قیامت نیز از شفاعت این عزیزان بهره‌مند شویم.

|

روایت یک فرمانده از آزادسازی خرمشهر

روایت یک فرمانده از آزادسازی خرمشهر

آزادسازی خرمشهر یکی از مهم‌ ترین اهداف عملیات «الی بیت‌المقدس» در دوره جنگ ایران و عراق بود که پس از ۵۷۸ روز اشغال در روز سوم خرداد سال ۱۳۶۱ خورشیدی صورت پذیرفت .

|

آزادی خرمشهر آزمون‌ بزرگ مردم ایران بود

آزادی خرمشهر آزمون‌ بزرگ مردم ایران بود

رئیس شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی گیلان، آزادی خرمشهر را یکی از آزمون‌های بزرگ مردم همیشه در صحنه ایران دانست و گفت: معمار کبیر انقلاب اسلامی آزادسازی خرمشهر را موهبت الهی اعلام کردند و فرمودند «خرمشهر را خدا آزاد کرد».

|

فرمانده تکاوران نبرد خرمشهر در گفت و گو با حیات:

روز سوم خرداد تکاوران با سجده شکر و اشک ذوق وارد خرمشهر شدند
فرمانده تکاوران نبرد خرمشهر در گفت و گو با حیات:

روز سوم خرداد تکاوران با سجده شکر و اشک ذوق وارد خرمشهر شدند

ناخدا صمدی گفت: در دهم اردیبهشت سال 61 عملیات بیت المقدس در چهار مرحله آغاز شد، سه قرارگاه، عملیات آزادسازی را انجام می دادند که گردان ما جزو جبهه جنوب بود، از همان روز های اول که عملیات شروع شد، ما در منطقه بودیم و در مرحله چهارم عملیات هر سه قرارگاه در راه آهن و گمرک خرمشهر به ...

|

نظرات کاربران