در حال بارگذاری ...
 • تفاهم‌نامه همکاری بین موزه انقلاب اسلامی و دفاع مقدس و ستاد گردشگری شهرداری تهران امضا شد

  موزه انقلاب اسلامی و دفاع مقدس و ستاد گردشگری شهرداری تهران امروز (سه‌شنبه 22 اسفندماه) تفاهم‌نامه همکاری امضا کردند.

  به گزارش حیات، تفاهم‌نامه همکاری بین موزه انقلاب اسلامی و دفاع مقدس و ستادگردشگری شهرداری تهران همزمان با چهارمین جلسه شورای راهبردی گردشگری موزه انقلاب اسلامی و دفاع مقدس، به امضا رسید.

   

  این تفاهم‌نامه به منظور تقویت و توسعه همکاری بین موزه و ستاد گردشگری شهرداری تهران و با هدف فراهم کردن زمینه ارائه خدمات گردشگری به شهروندان تهرانی به امضای علی‌اصغر جعفری مدیر عامل موزه انقلاب اسلامی و دفاع مقدس، مهدی سیف رئیس ستاد گردشگری شهرداری تهران رسید.

   

  تخفیف ۵۰ درصدی بازدید از موزه به کارکنان شهرداری تهران، تخفیف ۷۰ درصدی بازدید بر دفاتر گردشگری طرف قرارداد با ستاد گردشگری و تور‌های تهرانگردی، معرفی موزه در تبلیغات شهری ستاد گردشگری و معرفی موزه در نقشه تهرانگردی به عنوان یکی از مقاصد گردشگری تهران از جمله مفاد این تفاهم‌نامه است.

   

      کانال تلگرام
     کانال اینستاگرام  مطالب مرتبط

  منزل شهدا، محل نزول رحمت الهی است

  منزل شهدا، محل نزول رحمت الهی است

  مدیرکل بنیاد کرمانشاه با اشاره به اینکه منزل شهدا محل نزول رحمت الهی است، اظهار داشت: ما در دیدار با خانواده شهدا، از برکت شهدای عزیز حاجات خود را می‌گیریم و امیدواریم در قیامت نیز از شفاعت این عزیزان بهره‌مند شویم.

  |

  روایت یک فرمانده از آزادسازی خرمشهر

  روایت یک فرمانده از آزادسازی خرمشهر

  آزادسازی خرمشهر یکی از مهم‌ ترین اهداف عملیات «الی بیت‌المقدس» در دوره جنگ ایران و عراق بود که پس از ۵۷۸ روز اشغال در روز سوم خرداد سال ۱۳۶۱ خورشیدی صورت پذیرفت .

  |

  آزادی خرمشهر آزمون‌ بزرگ مردم ایران بود

  آزادی خرمشهر آزمون‌ بزرگ مردم ایران بود

  رئیس شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی گیلان، آزادی خرمشهر را یکی از آزمون‌های بزرگ مردم همیشه در صحنه ایران دانست و گفت: معمار کبیر انقلاب اسلامی آزادسازی خرمشهر را موهبت الهی اعلام کردند و فرمودند «خرمشهر را خدا آزاد کرد».

  |

  فرمانده تکاوران نبرد خرمشهر در گفت و گو با حیات:

روز سوم خرداد تکاوران با سجده شکر و اشک ذوق وارد خرمشهر شدند
  فرمانده تکاوران نبرد خرمشهر در گفت و گو با حیات:

  روز سوم خرداد تکاوران با سجده شکر و اشک ذوق وارد خرمشهر شدند

  ناخدا صمدی گفت: در دهم اردیبهشت سال 61 عملیات بیت المقدس در چهار مرحله آغاز شد، سه قرارگاه، عملیات آزادسازی را انجام می دادند که گردان ما جزو جبهه جنوب بود، از همان روز های اول که عملیات شروع شد، ما در منطقه بودیم و در مرحله چهارم عملیات هر سه قرارگاه در راه آهن و گمرک خرمشهر به ...

  |

  نظرات کاربران