در حال بارگذاری ...
 • بیانیه قرارگاه منطقه‌ای غدیر به مناسبت روز بزرگداشت شهدا:

  پیام شهدا استقامت در رکاب ولی فقیه و پای پرچم ایران است

  قرارگاه منطقه‌ای غدیر نیروی زمینی سپاه به مناسبت روز بزرگداشت شهدا اعلام کرد: پیام جاویدان شهیدان و ایثارگران انقلاب اسلامی، استقامت در رکاب مقتدای روشن ضمیر و پای پرچم ایران اسلامی است.

  به گزارش حیات و به نقل از روابط عمومی قرارگاه منطقه‌ای غدیر نیروی زمینی سپاه پاسداران، قرارگاه منطقه‌ای غدیر نیروی زمینی سپاه به مناسبت 22 اسفند سالروز بزرگداشت شهدا بیانیه‌ای صادر کرد.

   

  در ابتدای این بیانیه آمده است: 22 اسفندماه سالروز فرمان تاریخی حضرت امام خمینی (ره) مبنی بر تشکیل بنیاد شهید انقلاب اسلامی و روز تجلیل از نام آوران عرصه‌های ایثار و شهادت در جغرافیایی به وسعت انقلاب اسلامی است، همانانی که در هنگامه خون و خطر و در امتداد عاشورای 61 هجری، همه وجود خود را به میدان مبارزه آورده‌اند و حسرت شنیدن یک آه را بر قلب سیاه دشمن نشاندند.

   

  این بیانیه می افزاید: اینک زمین و زمان، شرمنده استقامت شهیدان و شهیدپرورانی است که دنیا با همه دارایی‌هایش در مقابل اراده پولادین آنها احساس فقر می کند و فرشتگان مقرب الهی به مراتب ایمانی و غنای معنوی آنها غبطه می خورند.

   

  در بخش دیگری از این بیانیه آمده است: سنگرهای دفاع مقدس و مقاومت اسلامی، عرصه جنگاوری رزمندگان اسلام و قربانگاه اصحاب خاص حضرت بقیه الله الاعظم به پیشتازی مردی است که تبر ابراهیم بر دوش و عصای موسی در دست و هیبت علوی بر چهره دارد، امام خامنه‌ای باطل السحر فتنه‌های اموی، یزیدی و تکفیری در عصر و زمانی است که باران فتنه‌های ریز و درشت، همچنان سر و روی قافله ایثار و شهادت را می نوازد.

   

  در پایان این بیانیه آمده است: پیام جاویدان شهیدان و ایثارگران انقلاب اسلامی، استقامت در رکاب مقتدای روشن ضمیر و پای پرچم مزین به نام زیبای ایران اسلامی است. این مسیر مقدس با حضور حماسی پویندگان راه شهدا تا نیل به همه اهداف و آرمانهای اسلام ناب محمدی (ص) ادامه دارد.

   

      کانال تلگرام
     کانال اینستاگرام  مطالب مرتبط

  منزل شهدا، محل نزول رحمت الهی است

  منزل شهدا، محل نزول رحمت الهی است

  مدیرکل بنیاد کرمانشاه با اشاره به اینکه منزل شهدا محل نزول رحمت الهی است، اظهار داشت: ما در دیدار با خانواده شهدا، از برکت شهدای عزیز حاجات خود را می‌گیریم و امیدواریم در قیامت نیز از شفاعت این عزیزان بهره‌مند شویم.

  |

  روایت یک فرمانده از آزادسازی خرمشهر

  روایت یک فرمانده از آزادسازی خرمشهر

  آزادسازی خرمشهر یکی از مهم‌ ترین اهداف عملیات «الی بیت‌المقدس» در دوره جنگ ایران و عراق بود که پس از ۵۷۸ روز اشغال در روز سوم خرداد سال ۱۳۶۱ خورشیدی صورت پذیرفت .

  |

  آزادی خرمشهر آزمون‌ بزرگ مردم ایران بود

  آزادی خرمشهر آزمون‌ بزرگ مردم ایران بود

  رئیس شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی گیلان، آزادی خرمشهر را یکی از آزمون‌های بزرگ مردم همیشه در صحنه ایران دانست و گفت: معمار کبیر انقلاب اسلامی آزادسازی خرمشهر را موهبت الهی اعلام کردند و فرمودند «خرمشهر را خدا آزاد کرد».

  |

  فرمانده تکاوران نبرد خرمشهر در گفت و گو با حیات:

روز سوم خرداد تکاوران با سجده شکر و اشک ذوق وارد خرمشهر شدند
  فرمانده تکاوران نبرد خرمشهر در گفت و گو با حیات:

  روز سوم خرداد تکاوران با سجده شکر و اشک ذوق وارد خرمشهر شدند

  ناخدا صمدی گفت: در دهم اردیبهشت سال 61 عملیات بیت المقدس در چهار مرحله آغاز شد، سه قرارگاه، عملیات آزادسازی را انجام می دادند که گردان ما جزو جبهه جنوب بود، از همان روز های اول که عملیات شروع شد، ما در منطقه بودیم و در مرحله چهارم عملیات هر سه قرارگاه در راه آهن و گمرک خرمشهر به ...

  |

  نظرات کاربران