در حال بارگذاری ...
 • راهیان نور را تا کشورهای عراق و سوریه گسترش می‌دهیم

  رزمنده دوران دفاع مقدس و مدافع حرم گفت: راهیان نور را به صورت بین‌المللی در محل شهادت شهدای عزیزمان در کشورهای عراق و سوریه گسترش خواهیم داد.

  به گزارش حیات،«علی بهرامی عمران» رزمنده دوران دفاع مقدس در خورستان، اظهار داشت: از دوازدهم اسفند ماه به یاد همه شهدا علی‌الخصوص شهدای مازندران و به ویژه شهید «رحیم کابلی» که مسئول همین منطقه بود جهت خادمی زائرین شهدا در اردوگاه شهید جعفرزاده اندیمشک حضور پیدا کردیم.

   

  وی هدف از خادم الشهدایی را رهرو شهدا بودن و زنده نگه داشتن یاد و خاطر شهدا عنوان کرد و افزود: این مناطق دوران جنگ را به یاد ما می آورد؛ از مسئولین انتظار داریم که به فکر گسترش هر چه بیشتر این مکان باشند.

   

  این خادم الشهدا گفت: شهید «رحیم کابلی» یک رزمنده تمام عیار و اهل عمل بود و در اینجا هم خادمان به خصوص جوانان بصورت شبانه روزی در حال خدمات رسانی به زائرین شهدا هستند و هم افزایی خوبی بین خادمین جوان و پیشکسوت در اردوگاه حاکم است.

   

  بهرامی تصریح کرد: آینده راهیان نور را بسیار روشن می‌بینم چون که طبق فرموده رهبر معظم انقلاب با راهیان نور و راهیان ظلمات را به عینه در حال مشاهده هستیم.

   

  وی متذکر شد: ان‌شاء‌لله کفر نابود خواهد شد و با نابودی گروه‌های تروریستی در سوریه، راهیان نور را به صورت بین‌المللی در محل شهادت شهدای عزیزمان در کشورهای عراق و سوریه گسترش خواهیم داد.

   

      کانال تلگرام
     کانال اینستاگرام  مطالب مرتبط

  نظرات کاربران