در حال بارگذاری ...
 • شماره 341 هفته‌نامه حیات طیبه منتشر شد

  سیصد و چهل و یکمین شماره هفته‌نامه «حیات طیبه» روز جمعه 18 اسفند 96 منتشر شد.

  به گزارش حیات، سیصد و چهل و یکمین شماره نشریه «حیات طیبه» با مطالبی مانند:«فداکاری شهیدان ابرهای تیره را از افق زندگی این ملت زدود»، «همه سازمان‌ها و رسانه‌ها برای آشنایی جامعه با رشادت و دلاوری شهدا تلاش کنند»، «از خیبر تا بدر در هورالعظیم»، «سرگذشت یک مبارز از حکم اعدام ساواک تا جایزه قتل رژیم بعث»، «پهلوان محبوب در گود نبرد با اشغالگران بعثی»، «یاسر یاسر... احمد...»، «فرمانده ای شایسته برای لشگر محمد رسول ا... (ص)»، «فرمانده آراسته به هنر سخنوری و نویسندگی»، «دو میلاد فرخنده‌ی این ماه»، «گردهمایی بزرگ جشن میلاد کوثر برگزار شد»، «تشریح برنامه‌های روز بزرگداشت شهدا»، «امکانات تخصصی بیمارستان ساسان منحصر به فرد است»، «اعزام سومین کاروان اردوهای دیدار از مناطق جنگی «یاد عزیزان»، «22 اسفند آخرین فرصت ثبت درخواست کارت هوشمند ایثارگران»، «ارائه مشاوره شغلی به ایثارگران آسیب دیده در زلزله کرمانشاه»، «مراسم کاشت نهال به یاد شهیدان برگزار شد» و «یادمان شهدای گمنام آرام گرفته در دانشگاه آزاد اسلامی واحد قزوین» منتشر شده است.

  شایان ذکراست، نشریه حیات طیبه به صاحب‌امتیازی بنیاد شهید و امور ایثارگران روزهای جمعه منتشر می‌شود.

      کانال تلگرام
     کانال اینستاگرام  مطالب مرتبط

  منزل شهدا، محل نزول رحمت الهی است

  منزل شهدا، محل نزول رحمت الهی است

  مدیرکل بنیاد کرمانشاه با اشاره به اینکه منزل شهدا محل نزول رحمت الهی است، اظهار داشت: ما در دیدار با خانواده شهدا، از برکت شهدای عزیز حاجات خود را می‌گیریم و امیدواریم در قیامت نیز از شفاعت این عزیزان بهره‌مند شویم.

  |

  روایت یک فرمانده از آزادسازی خرمشهر

  روایت یک فرمانده از آزادسازی خرمشهر

  آزادسازی خرمشهر یکی از مهم‌ ترین اهداف عملیات «الی بیت‌المقدس» در دوره جنگ ایران و عراق بود که پس از ۵۷۸ روز اشغال در روز سوم خرداد سال ۱۳۶۱ خورشیدی صورت پذیرفت .

  |

  آزادی خرمشهر آزمون‌ بزرگ مردم ایران بود

  آزادی خرمشهر آزمون‌ بزرگ مردم ایران بود

  رئیس شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی گیلان، آزادی خرمشهر را یکی از آزمون‌های بزرگ مردم همیشه در صحنه ایران دانست و گفت: معمار کبیر انقلاب اسلامی آزادسازی خرمشهر را موهبت الهی اعلام کردند و فرمودند «خرمشهر را خدا آزاد کرد».

  |

  فرمانده تکاوران نبرد خرمشهر در گفت و گو با حیات:

روز سوم خرداد تکاوران با سجده شکر و اشک ذوق وارد خرمشهر شدند
  فرمانده تکاوران نبرد خرمشهر در گفت و گو با حیات:

  روز سوم خرداد تکاوران با سجده شکر و اشک ذوق وارد خرمشهر شدند

  ناخدا صمدی گفت: در دهم اردیبهشت سال 61 عملیات بیت المقدس در چهار مرحله آغاز شد، سه قرارگاه، عملیات آزادسازی را انجام می دادند که گردان ما جزو جبهه جنوب بود، از همان روز های اول که عملیات شروع شد، ما در منطقه بودیم و در مرحله چهارم عملیات هر سه قرارگاه در راه آهن و گمرک خرمشهر به ...

  |

  نظرات کاربران