در حال بارگذاری ...
 • استان گلستان میزبان پیکر 4 شهید گمنام خواهد بود

  مراسم استقبال از پیکر مطهر 4 شهید گمنام دفاع مقدس روز شنبه 28 بهمن ماه به میزبانی استان گلستان برگزار می‌شود.

  به گزارش حیات، روز شنبه 28 بهمن ماه استان گلستان مفتخر به حضور 4 شهید گمنام می‌شود و مردم شهیدپرور استان ساعت 13 به استقبال این آلاله‌های خوش‌نام در محل میدان بسیج گرگان می‌روند.

   

  سپس پیکر دو شهید برای مراسم وداع، تشییع و تدفین به شهرستان آزادشهر منتقل می‌شود و 2 شهید نیز در گرگان خواهند ماند.

   

  روز شنبه 28 بهمن ماه همزمان با نماز مغرب و عشا مراسم وداع با 2 شهید در شهرستان گرگان در محل دانشگاه آزاد اسلامی گرگان و مراسم وداع با 2 شهید دیگر در شهرستان آزادشهر در محل مسجد جامع این شهر برگزار خواهد شد.

   

  همچنین روز یکشنبه 29 بهمن مراسم تشییع 2 شهید در شهرستان گرگان ساعت 8:30 از محل معراج شهدای گرگان (بهداری سپاه) به سمت چهارراه شهدا انجام و جهت تدفین به دانشگاه آزاد اسلامی گرگان منتقل خواهد شد و مراسم تشییع 2 شهید دیگر در آزادشهر ساعت 9 از محل فلکه مرکزی انجام و جهت تدفین به دانشگاه آزاد اسلامی آزادشهر منتقل خواهد شد.

   

  دو شهید والامقام که در دانشگاه آزاد گرگان تدفین خواهند شد، یکی 22 ساله و مربوط به عملیات کربلای 6 در منطقه سومار و دیگری نیز 22 ساله و مربوط به عملیات محرم در منطقه شرهانی تفحص شده‌اند.

   

  دو شهید والامقام که در دانشگاه آزاد اسلامی آزادشهر تدفین خواهند شد، یکی 25 ساله و در عملیات بیت المقدس 5 در منطقه پنجوین و دیگری 26 ساله و در عملیات بدر در منطقه شرق دجله به درجه رفیع شهادت رسید.

   

      کانال تلگرام
     کانال اینستاگرام  مطالب مرتبط

  نظرات کاربران