در حال بارگذاری ...
 • استان گلستان میزبان پیکر 4 شهید گمنام خواهد بود

  مراسم استقبال از پیکر مطهر 4 شهید گمنام دفاع مقدس روز شنبه 28 بهمن ماه به میزبانی استان گلستان برگزار می‌شود.

  به گزارش حیات، روز شنبه 28 بهمن ماه استان گلستان مفتخر به حضور 4 شهید گمنام می‌شود و مردم شهیدپرور استان ساعت 13 به استقبال این آلاله‌های خوش‌نام در محل میدان بسیج گرگان می‌روند.

   

  سپس پیکر دو شهید برای مراسم وداع، تشییع و تدفین به شهرستان آزادشهر منتقل می‌شود و 2 شهید نیز در گرگان خواهند ماند.

   

  روز شنبه 28 بهمن ماه همزمان با نماز مغرب و عشا مراسم وداع با 2 شهید در شهرستان گرگان در محل دانشگاه آزاد اسلامی گرگان و مراسم وداع با 2 شهید دیگر در شهرستان آزادشهر در محل مسجد جامع این شهر برگزار خواهد شد.

   

  همچنین روز یکشنبه 29 بهمن مراسم تشییع 2 شهید در شهرستان گرگان ساعت 8:30 از محل معراج شهدای گرگان (بهداری سپاه) به سمت چهارراه شهدا انجام و جهت تدفین به دانشگاه آزاد اسلامی گرگان منتقل خواهد شد و مراسم تشییع 2 شهید دیگر در آزادشهر ساعت 9 از محل فلکه مرکزی انجام و جهت تدفین به دانشگاه آزاد اسلامی آزادشهر منتقل خواهد شد.

   

  دو شهید والامقام که در دانشگاه آزاد گرگان تدفین خواهند شد، یکی 22 ساله و مربوط به عملیات کربلای 6 در منطقه سومار و دیگری نیز 22 ساله و مربوط به عملیات محرم در منطقه شرهانی تفحص شده‌اند.

   

  دو شهید والامقام که در دانشگاه آزاد اسلامی آزادشهر تدفین خواهند شد، یکی 25 ساله و در عملیات بیت المقدس 5 در منطقه پنجوین و دیگری 26 ساله و در عملیات بدر در منطقه شرق دجله به درجه رفیع شهادت رسید.

   

      کانال تلگرام
     کانال اینستاگرام  مطالب مرتبط

  منزل شهدا، محل نزول رحمت الهی است

  منزل شهدا، محل نزول رحمت الهی است

  مدیرکل بنیاد کرمانشاه با اشاره به اینکه منزل شهدا محل نزول رحمت الهی است، اظهار داشت: ما در دیدار با خانواده شهدا، از برکت شهدای عزیز حاجات خود را می‌گیریم و امیدواریم در قیامت نیز از شفاعت این عزیزان بهره‌مند شویم.

  |

  روایت یک فرمانده از آزادسازی خرمشهر

  روایت یک فرمانده از آزادسازی خرمشهر

  آزادسازی خرمشهر یکی از مهم‌ ترین اهداف عملیات «الی بیت‌المقدس» در دوره جنگ ایران و عراق بود که پس از ۵۷۸ روز اشغال در روز سوم خرداد سال ۱۳۶۱ خورشیدی صورت پذیرفت .

  |

  آزادی خرمشهر آزمون‌ بزرگ مردم ایران بود

  آزادی خرمشهر آزمون‌ بزرگ مردم ایران بود

  رئیس شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی گیلان، آزادی خرمشهر را یکی از آزمون‌های بزرگ مردم همیشه در صحنه ایران دانست و گفت: معمار کبیر انقلاب اسلامی آزادسازی خرمشهر را موهبت الهی اعلام کردند و فرمودند «خرمشهر را خدا آزاد کرد».

  |

  فرمانده تکاوران نبرد خرمشهر در گفت و گو با حیات:

روز سوم خرداد تکاوران با سجده شکر و اشک ذوق وارد خرمشهر شدند
  فرمانده تکاوران نبرد خرمشهر در گفت و گو با حیات:

  روز سوم خرداد تکاوران با سجده شکر و اشک ذوق وارد خرمشهر شدند

  ناخدا صمدی گفت: در دهم اردیبهشت سال 61 عملیات بیت المقدس در چهار مرحله آغاز شد، سه قرارگاه، عملیات آزادسازی را انجام می دادند که گردان ما جزو جبهه جنوب بود، از همان روز های اول که عملیات شروع شد، ما در منطقه بودیم و در مرحله چهارم عملیات هر سه قرارگاه در راه آهن و گمرک خرمشهر به ...

  |

  نظرات کاربران