در حال بارگذاری ...
 • پیکر‌های مطهر ۳ شهید گمنام در خرم‌آباد تشییع می‌شوند

  مسئول روابط عمومی اداره‌کل حفظ آثار و نشر ارزش‌های دفاع مقدس استان لرستان گفت: پیکرهای مطهر سه شهبید گمنام هشت سال دفاع مقدس، روز سه‌شنبه اول اسفندماه در خرم‌آباد تشییع و به خاک سپرده خواهند شد.

  به گزارش حیات، «محسن مرادی» مسئول روابط عمومی اداره‌کل حفظ آثار و نشر ارزش‌های دفاع مقدس استان لرستان از تشییع پیکرهای مطهر سه شهیدگمنام دفاع مقدس همزمان با سالروز شهادت حضرت زهرا (س) در خرم‌آباد  خبر داد و اظهار داشت: پیکرهای مطهر این شهدای والامقام روز سه‌شنبه اول اسفندماه در تیپ ۵۷ سپاه حضرت ابوالفضل (ع)، تیپ ۲۸۴ شهید سرلشکر «هوشنگ رستمی» سراب دوره و مرکزتربیت معلم «علامه طباطبایی» تشییع و به خاک سپرده خواهند شد.

   

  وی افزود: ۲ تن از این شهدای گمنام در تک دشمن در منطقه «زبیدات» عراق با ۲۰ و ۲۶ سالن و یک‌نفر دیگر نیز در عملیات «والفجر» در فکه به شهادت رسیده‌اند.

   

  خاطرنشان می‌شود، با خاکسپاری این سه شهید گمنام، تعداد شهدای گمنام خاکسپاری شده در استان لرستان به ۱۰۱ شهید والامقام خواهد رسید که در ۳۱ منطقه از استان خاکسپاری شده‌اند.

   

   

      کانال تلگرام
     کانال اینستاگرام  مطالب مرتبط

  منزل شهدا، محل نزول رحمت الهی است

  منزل شهدا، محل نزول رحمت الهی است

  مدیرکل بنیاد کرمانشاه با اشاره به اینکه منزل شهدا محل نزول رحمت الهی است، اظهار داشت: ما در دیدار با خانواده شهدا، از برکت شهدای عزیز حاجات خود را می‌گیریم و امیدواریم در قیامت نیز از شفاعت این عزیزان بهره‌مند شویم.

  |

  روایت یک فرمانده از آزادسازی خرمشهر

  روایت یک فرمانده از آزادسازی خرمشهر

  آزادسازی خرمشهر یکی از مهم‌ ترین اهداف عملیات «الی بیت‌المقدس» در دوره جنگ ایران و عراق بود که پس از ۵۷۸ روز اشغال در روز سوم خرداد سال ۱۳۶۱ خورشیدی صورت پذیرفت .

  |

  آزادی خرمشهر آزمون‌ بزرگ مردم ایران بود

  آزادی خرمشهر آزمون‌ بزرگ مردم ایران بود

  رئیس شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی گیلان، آزادی خرمشهر را یکی از آزمون‌های بزرگ مردم همیشه در صحنه ایران دانست و گفت: معمار کبیر انقلاب اسلامی آزادسازی خرمشهر را موهبت الهی اعلام کردند و فرمودند «خرمشهر را خدا آزاد کرد».

  |

  فرمانده تکاوران نبرد خرمشهر در گفت و گو با حیات:

روز سوم خرداد تکاوران با سجده شکر و اشک ذوق وارد خرمشهر شدند
  فرمانده تکاوران نبرد خرمشهر در گفت و گو با حیات:

  روز سوم خرداد تکاوران با سجده شکر و اشک ذوق وارد خرمشهر شدند

  ناخدا صمدی گفت: در دهم اردیبهشت سال 61 عملیات بیت المقدس در چهار مرحله آغاز شد، سه قرارگاه، عملیات آزادسازی را انجام می دادند که گردان ما جزو جبهه جنوب بود، از همان روز های اول که عملیات شروع شد، ما در منطقه بودیم و در مرحله چهارم عملیات هر سه قرارگاه در راه آهن و گمرک خرمشهر به ...

  |

  نظرات کاربران