در حال بارگذاری ...
 • آموزش، مهارت افزایی و توانمندسازی در دستور کار مرکز 1616 قرار گرفته است

  قائم مقام بنیاد شهید و امورایثارگران خراسان رضوی گفت: مهارت افزایی و آموزش و در نهایت توانمندسازی خاصه در حوزه قوانین آئین نامه‌ها و دستور العمل‌ها با بهره‌مندی از سیستم‌های الکترونیکی بسیار ضروری است.

  به گزارش حیات، قائم مقام بنیاد شهید و امور ایثارگران استان خراسان رضوی در نخستین کارگاه آموزشی پرسنل مرکز 1616 و مرکز مراجعات و ارتباطات و میز خدمت بنیاد شهید و امور ایثارگران استان خراسان رضوی گفت: با عنایت به اینکه مجموعه مرکز 1616 بنیاد خراسان رضوی سامانه پاسخگویی غیرحضوری به جامعه شاهد و ایثارگر سراسر استان و همچنین مرکز راهنما و اطلاعات زائرین امام رضا (ع) از سراسر کشور است، لذا مهارت افزایی، آموزش و در نهایت توانمندسازی خاصه در حوزه قوانین آئین نامه‌ها و دستور العمل‌ها و فرآیند دریافت خدمات، با بهره‌مندی از سیستم‌های الکترونیکی بسیار ضروری است.


  قاسم ملکدار در این خصوص تصریح کرد: این اقدام هوشمندانه با بهره‌گیری از توصیه‌ها و رهنمودهای مقام معظم رهبری و همچنین تاکیدات مدیران ارشد بنیاد در راستای روان سازی روند پاسخ‌گویی، پیشگیری از اتلاف وقت و کاهش تردد در سطح شهر و عدم رویارویی ایثارگران با معضل پیچیدگی‌های اداری و حفظ کرامت و عزت این قشر معزز اجرا می‌شود.


  وی با اشاره به فناوری و تکنولوژی ارتباطات بیان داشت: طرح مرکز 1616 و مرکز مراجعات و ارتباطات با بهره‌گیری از فناوری اطلاعات و ارتباطات و مدیریت فضای خدمت‌رسانی به جامعه بزرگ شاهد و ایثارگر استان خراسان رضوی قابلیت اجرایی یافته که به طور حتم صرفه اقتصادی و ارتقای فرهنگ ارتباطات غیرحضوری در پاسخگویی به درخواست‌های جامعه ایثارگری را به دنبال خواهد داشت.


  قائم مقام بنیاد در راستای حضور حداکثری کارکنان این مرکز در آموزش‌های برنامه‌ریزی شده تصریح کرد: جامعه ایثارگری سراسر استان می‌توانند با استفاده از شماره تلفن 1616 بدون حضور در بخش‌های اداری به سهولت، مسائل و مشکلات و تقاضا و خواسته‌های خود را مطرح کرده تا راهنمایی لازم صورت پذیرد.

   

      کانال تلگرام
     کانال اینستاگرام  مطالب مرتبط

  منزل شهدا، محل نزول رحمت الهی است

  منزل شهدا، محل نزول رحمت الهی است

  مدیرکل بنیاد کرمانشاه با اشاره به اینکه منزل شهدا محل نزول رحمت الهی است، اظهار داشت: ما در دیدار با خانواده شهدا، از برکت شهدای عزیز حاجات خود را می‌گیریم و امیدواریم در قیامت نیز از شفاعت این عزیزان بهره‌مند شویم.

  |

  روایت یک فرمانده از آزادسازی خرمشهر

  روایت یک فرمانده از آزادسازی خرمشهر

  آزادسازی خرمشهر یکی از مهم‌ ترین اهداف عملیات «الی بیت‌المقدس» در دوره جنگ ایران و عراق بود که پس از ۵۷۸ روز اشغال در روز سوم خرداد سال ۱۳۶۱ خورشیدی صورت پذیرفت .

  |

  آزادی خرمشهر آزمون‌ بزرگ مردم ایران بود

  آزادی خرمشهر آزمون‌ بزرگ مردم ایران بود

  رئیس شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی گیلان، آزادی خرمشهر را یکی از آزمون‌های بزرگ مردم همیشه در صحنه ایران دانست و گفت: معمار کبیر انقلاب اسلامی آزادسازی خرمشهر را موهبت الهی اعلام کردند و فرمودند «خرمشهر را خدا آزاد کرد».

  |

  فرمانده تکاوران نبرد خرمشهر در گفت و گو با حیات:

روز سوم خرداد تکاوران با سجده شکر و اشک ذوق وارد خرمشهر شدند
  فرمانده تکاوران نبرد خرمشهر در گفت و گو با حیات:

  روز سوم خرداد تکاوران با سجده شکر و اشک ذوق وارد خرمشهر شدند

  ناخدا صمدی گفت: در دهم اردیبهشت سال 61 عملیات بیت المقدس در چهار مرحله آغاز شد، سه قرارگاه، عملیات آزادسازی را انجام می دادند که گردان ما جزو جبهه جنوب بود، از همان روز های اول که عملیات شروع شد، ما در منطقه بودیم و در مرحله چهارم عملیات هر سه قرارگاه در راه آهن و گمرک خرمشهر به ...

  |

  نظرات کاربران