در حال بارگذاری ...
 • آموزش، مهارت افزایی و توانمندسازی در دستور کار مرکز 1616 قرار گرفته است

  قائم مقام بنیاد شهید و امورایثارگران خراسان رضوی گفت: مهارت افزایی و آموزش و در نهایت توانمندسازی خاصه در حوزه قوانین آئین نامه‌ها و دستور العمل‌ها با بهره‌مندی از سیستم‌های الکترونیکی بسیار ضروری است.

  به گزارش حیات، قائم مقام بنیاد شهید و امور ایثارگران استان خراسان رضوی در نخستین کارگاه آموزشی پرسنل مرکز 1616 و مرکز مراجعات و ارتباطات و میز خدمت بنیاد شهید و امور ایثارگران استان خراسان رضوی گفت: با عنایت به اینکه مجموعه مرکز 1616 بنیاد خراسان رضوی سامانه پاسخگویی غیرحضوری به جامعه شاهد و ایثارگر سراسر استان و همچنین مرکز راهنما و اطلاعات زائرین امام رضا (ع) از سراسر کشور است، لذا مهارت افزایی، آموزش و در نهایت توانمندسازی خاصه در حوزه قوانین آئین نامه‌ها و دستور العمل‌ها و فرآیند دریافت خدمات، با بهره‌مندی از سیستم‌های الکترونیکی بسیار ضروری است.


  قاسم ملکدار در این خصوص تصریح کرد: این اقدام هوشمندانه با بهره‌گیری از توصیه‌ها و رهنمودهای مقام معظم رهبری و همچنین تاکیدات مدیران ارشد بنیاد در راستای روان سازی روند پاسخ‌گویی، پیشگیری از اتلاف وقت و کاهش تردد در سطح شهر و عدم رویارویی ایثارگران با معضل پیچیدگی‌های اداری و حفظ کرامت و عزت این قشر معزز اجرا می‌شود.


  وی با اشاره به فناوری و تکنولوژی ارتباطات بیان داشت: طرح مرکز 1616 و مرکز مراجعات و ارتباطات با بهره‌گیری از فناوری اطلاعات و ارتباطات و مدیریت فضای خدمت‌رسانی به جامعه بزرگ شاهد و ایثارگر استان خراسان رضوی قابلیت اجرایی یافته که به طور حتم صرفه اقتصادی و ارتقای فرهنگ ارتباطات غیرحضوری در پاسخگویی به درخواست‌های جامعه ایثارگری را به دنبال خواهد داشت.


  قائم مقام بنیاد در راستای حضور حداکثری کارکنان این مرکز در آموزش‌های برنامه‌ریزی شده تصریح کرد: جامعه ایثارگری سراسر استان می‌توانند با استفاده از شماره تلفن 1616 بدون حضور در بخش‌های اداری به سهولت، مسائل و مشکلات و تقاضا و خواسته‌های خود را مطرح کرده تا راهنمایی لازم صورت پذیرد.

   

      کانال تلگرام
     کانال اینستاگرام  مطالب مرتبط

  امیر سرتیپ دادبین در گفت وگوی اختصاصی با حیات:

ارتش همواره آماده جانفشانی در راه انقلاب اسلامی است
  امیر سرتیپ دادبین در گفت وگوی اختصاصی با حیات:

  ارتش همواره آماده جانفشانی در راه انقلاب اسلامی است

  فرمانده سابق نیروی زمینی ارتش جمهوری اسلامی ایران، با بیان این که ارتش، در پرتو نظام جمهوری اسلامی ایران و حمایت های ملت، در اوج اقتدار است، گفت: ارتشیان ایران اسلامی همواره آماده جانفشانی در راه انقلاب اسلامی هستند.

  |

  معاون توسعه مدیریت و منابع انسانی بنیاد تهران بزرگ در گفتگو با حیات:

ترویج فرهنگ ایثار و شهادت، نسل جوان را با عظمت شهدا و جانبازان آشنا می کند
  معاون توسعه مدیریت و منابع انسانی بنیاد تهران بزرگ در گفتگو با حیات:

  ترویج فرهنگ ایثار و شهادت، نسل جوان را با عظمت شهدا و جانبازان آشنا می کند

  مرتضی صفایی گفت: ترویج فرهنگ ایثار و شهادت در جامعه امروز و بین نسل جوان، آن ها را با عظمت شهدا و فداکاری جانبازان و ایثارگران عزیز آشنا می کند.

  |

  المان شهدای استانداری کهگیلویه وبویراحمد رونمایی شد

  المان شهدای استانداری کهگیلویه وبویراحمد رونمایی شد

  یادمان شهدای استانداری کهگیلویه وبویراحمد، شهیدعبدالکریم رئیسیان، شهید ابوالفتح زکی‌زاده و شهید حسین چکی با حضور استاندار، تندپور مسئول حوزه بسیج ادارات استان، حجت الاسلام موسوی اطهر مشاور استاندار در امور روحانیت، مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران و جمعی از مدیران ...

  |

  نظرات کاربران