در حال بارگذاری ...
 • نماینده کمیته جستجوی مفقودین در استان یزد:

  پیکر‌های مطهر 6 شهید گمنام دفاع مقدس در یزد تشییع می‌شوند

  نماینده کمیته جستجوی مفقودین در یزد با اشاره به ورود و تشییع شهدای گمنام همزمان با ایام فاطمیه به این استان گفت: پنجشنبه 26 بهمن ماه پیکر‌های مطهر 6 شهید گمنام دفاع مقدس در یزد تشییع خواهند شد.

  به گزارش حیات، «بنی فاطمه» نماینده کمیته جستجوی مفقودین در استان یزد با بیان این‌که پیکرهای مطهر 6 شهید گمنام دفاع مقدس همزمان با ایام فاطمیه در استان یزد تشییع می‌شود، اظهار داشت: این شهیدان والامقام در «مرکز فرهنگی دفاع مقدس یزد » و «دانشکده علوم قرآنی بفروئیه میبد»، «پارک نطقی مبارکه بافق» و همچنین «حسینیه صاحب الزمان هرات» تشییع و تدفین می‌شوند.

   

  نماینده کمیته جستجوی مفقودین استان یزد ادامه داد: صبح روز پنجشنبه مراسم استقبال نظامی در فروگاه شهید صدوقی صورت می گیرد و عصر همان روز ساعت 15 استقبال و تشییع مردمی از میدان آزادی تا حسینه ی امیرچخماق خواهد بود.

   

  وی افزود: یک شهید گمنام که 18 ساله  و به جا مانده از عملیات رمضان شرق بصره می باشد؛  پس از تشییع باشکوه صبح روز یکشنبه 29 بهمن ماه از مقابل ساختمان قدیم سپاه پاسداران استان تشییع و در دانشکده «علوم قرآنی» بفروئیه میبد  خاکسپاری می‌شود.

   

  این مسئول تصریح کرد: پیکر مطهر یک شهید گمنام دفاع مقدس که 20 ساله از عملیات رمضان شرق دجله تفحص شده روز یکشنبه 29 یهمن ماه ساعت 15 از مسجد شهید ساداتی صفائیه تتشییع و در «مرکز فرهنگی دفاع مقدس» به خاک سپرده می‌شود.

   

  وی بیان داشت: همچنین بنا به درخواست مردم بافق، پیکر‌های مطهر ۲ شهید والامقام دیگر که یکی 27 ساله از عملیات والفجر 8 منطقه فاو و دیگری 19 ساله منطقه زبیدا و بر جای مانده از تک دشمن است؛  نیز روز دوشنبه 30 بهمن‌ماه بعد از تشییع از مسجد صاحب الزمان (عج) در پارک «نطقی» مبارکه بافق خاکسپاری خواهند شد.

   

  نماینده کمیته جستجوی مفقودین استان یزد خاطرنشان کرد: همچنین در روز شهادت حضرت فاطمه (س) پیکر‌های مطهر ۲ شهید گمنام دفاع مقدس که یکی 22 ساله از عملیات والفجر  8 فاو و دیگری 25 ساله از عملیات کربلای 4 امل رضا هستند نیز بعد از تشییع در حسینیه صاحب الزمان هرات آرام می‌گیرند.

   

      کانال تلگرام
     کانال اینستاگرام  مطالب مرتبط

  منزل شهدا، محل نزول رحمت الهی است

  منزل شهدا، محل نزول رحمت الهی است

  مدیرکل بنیاد کرمانشاه با اشاره به اینکه منزل شهدا محل نزول رحمت الهی است، اظهار داشت: ما در دیدار با خانواده شهدا، از برکت شهدای عزیز حاجات خود را می‌گیریم و امیدواریم در قیامت نیز از شفاعت این عزیزان بهره‌مند شویم.

  |

  روایت یک فرمانده از آزادسازی خرمشهر

  روایت یک فرمانده از آزادسازی خرمشهر

  آزادسازی خرمشهر یکی از مهم‌ ترین اهداف عملیات «الی بیت‌المقدس» در دوره جنگ ایران و عراق بود که پس از ۵۷۸ روز اشغال در روز سوم خرداد سال ۱۳۶۱ خورشیدی صورت پذیرفت .

  |

  آزادی خرمشهر آزمون‌ بزرگ مردم ایران بود

  آزادی خرمشهر آزمون‌ بزرگ مردم ایران بود

  رئیس شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی گیلان، آزادی خرمشهر را یکی از آزمون‌های بزرگ مردم همیشه در صحنه ایران دانست و گفت: معمار کبیر انقلاب اسلامی آزادسازی خرمشهر را موهبت الهی اعلام کردند و فرمودند «خرمشهر را خدا آزاد کرد».

  |

  فرمانده تکاوران نبرد خرمشهر در گفت و گو با حیات:

روز سوم خرداد تکاوران با سجده شکر و اشک ذوق وارد خرمشهر شدند
  فرمانده تکاوران نبرد خرمشهر در گفت و گو با حیات:

  روز سوم خرداد تکاوران با سجده شکر و اشک ذوق وارد خرمشهر شدند

  ناخدا صمدی گفت: در دهم اردیبهشت سال 61 عملیات بیت المقدس در چهار مرحله آغاز شد، سه قرارگاه، عملیات آزادسازی را انجام می دادند که گردان ما جزو جبهه جنوب بود، از همان روز های اول که عملیات شروع شد، ما در منطقه بودیم و در مرحله چهارم عملیات هر سه قرارگاه در راه آهن و گمرک خرمشهر به ...

  |

  نظرات کاربران