در حال بارگذاری ...
 • رئیس بنیاد شهید و امور ایثارگران :
  حضور گسترده مردم در راهپیمایی شکوهمند 22 بهمن پاسخ قاطعی به توطئه های دشمن است

  مردم و خانواده شاهد و ایثارگر با حضور گسترده در راهپیمایی با شکوه 22 بهمن و سی و نهمین سالروز انقلاب اسلامی، بار دیگر با بنیان گزار انقلاب و مقام معظم رهبری بیعت کردند.

  به گزارش حیات،حجت  الاسلام والمسلمین شهیدی، نماینده ولی فقیه، معاون رئیس جمهور و رئیس بنیاد شهید و امور ایثارگران همگام با راهپیمایان 22 بهمن گفت: حضور باشکوه مردم پاسخ قاطعی به فتنه‌ها و توطئه‌های دشمنان در طول سال‌های پس از پیروزی انقلاب است.

   

  نماینده ولی فقیه در بنیاد شهید ، با اشاره به یاس دشمنان داخلی و خارجی از مشاهده حضور پر شور راهپیمایان افزود: مردم  با حضور چشمگیر خود در این مراسم باشکوه، پیروزی و تولد انقلاب اسلامی را جشن می‌گیرند و باعث مایوس شدن دشمنان داخلی و خارجی می شوند.

   

  حجت الاسلام شهیدی با توجه به مشارکت پررنگ خانواده معظم شهدا و ایثارگران در میان راهپیمایان  تاکید کرد: حضور برجسته اقشار مختلف مردم و به ویژه خانواده های شاهد و ایثارگر در راهپیمایی، قطعا تجدید بیعتی با آرمان‌های امام، انقلاب و مقام معظم رهبری است که تاثیر بسزایی در آینده روشن انقلاب اسلامی و ملت بزرگ ایران خواهد داشت.


  رییس بنیاد شهید و امور ایثارگران با یاداوری موضوع مورد تاکید بنیان گزار انقلاب اسلامی امام خمینی(ره)مبنی بر این که شهدا و ایثارگران نقش افرین اصلی پیروزی انقلاب اسلامی هستند تصریح کرد: بدون فداکاری ها و جان فشانی های شهدا و ایثارگران، امنیت منحصر به فرد کنونی جمهوری اسلامی ایران در منطقه امکان پذیر نبود.

      کانال تلگرام
     کانال اینستاگرام  نظرات کاربران