در حال بارگذاری ...
 • دبیرکل چهارمین همایش مدیریت جهادی در گفتگو با حیات:

  مدیریت جهادی ضامن برقراری ایثار اجتماعی است

  سردار محمد حسین سپهر گفت: مدیریت جهادی در زمینه ترویج فرهنگ ایثار اجتماعی نقش مهمی را ایفا می کند و تضمین کننده قدرت نرم جمهوری اسلامی ایران است.

  سردار محمد سپهر، دبیرکل همایش مدیریت جهادی در گفتگوی اختصاصی با خبرنگار پایگاه اطلاع رسانی حیات اظهار داشت: مدیریت جهادی یعنی ارتقای ضریب امنیت ملی از طریق رضایتمندی مردم این رضایتمندی قطعا به تولید اقتدار داخلی بدل خواهد شد.

   

  سردار سپهر تصریح کرد: نکته دیگر حاکمیت یافتن روحیه ایثارگری است، دشمن هرگز دست از تهدید بر نمی دارد و ما با استفاده از قدرت نرم و ترویج فرهنگ ایثار  و شهادت نقشه های شوم آن ها را خنثی می کنیم.

   

  وی در پایان خاطرنشان کرد: دشمن تجربه تلخی از هشت سال دفاع مقدس دارد و پس از شکست در عرصه جنگ سخت، حالا از طریق جنگ نرم و نفوذ فرهنگی، آرمان های انقلاب اسلامی را مورد هجمه قرار داده است، بنابراین باید با اتکا بر قدرت نرم و نهادینه کردن مدیریت جهادی در بدنه مدیریتی کشور با تهدیدات دشمنان مقابله کنیم.  

      کانال تلگرام
     کانال اینستاگرام  مطالب مرتبط

  منزل شهدا، محل نزول رحمت الهی است

  منزل شهدا، محل نزول رحمت الهی است

  مدیرکل بنیاد کرمانشاه با اشاره به اینکه منزل شهدا محل نزول رحمت الهی است، اظهار داشت: ما در دیدار با خانواده شهدا، از برکت شهدای عزیز حاجات خود را می‌گیریم و امیدواریم در قیامت نیز از شفاعت این عزیزان بهره‌مند شویم.

  |

  روایت یک فرمانده از آزادسازی خرمشهر

  روایت یک فرمانده از آزادسازی خرمشهر

  آزادسازی خرمشهر یکی از مهم‌ ترین اهداف عملیات «الی بیت‌المقدس» در دوره جنگ ایران و عراق بود که پس از ۵۷۸ روز اشغال در روز سوم خرداد سال ۱۳۶۱ خورشیدی صورت پذیرفت .

  |

  آزادی خرمشهر آزمون‌ بزرگ مردم ایران بود

  آزادی خرمشهر آزمون‌ بزرگ مردم ایران بود

  رئیس شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی گیلان، آزادی خرمشهر را یکی از آزمون‌های بزرگ مردم همیشه در صحنه ایران دانست و گفت: معمار کبیر انقلاب اسلامی آزادسازی خرمشهر را موهبت الهی اعلام کردند و فرمودند «خرمشهر را خدا آزاد کرد».

  |

  فرمانده تکاوران نبرد خرمشهر در گفت و گو با حیات:

روز سوم خرداد تکاوران با سجده شکر و اشک ذوق وارد خرمشهر شدند
  فرمانده تکاوران نبرد خرمشهر در گفت و گو با حیات:

  روز سوم خرداد تکاوران با سجده شکر و اشک ذوق وارد خرمشهر شدند

  ناخدا صمدی گفت: در دهم اردیبهشت سال 61 عملیات بیت المقدس در چهار مرحله آغاز شد، سه قرارگاه، عملیات آزادسازی را انجام می دادند که گردان ما جزو جبهه جنوب بود، از همان روز های اول که عملیات شروع شد، ما در منطقه بودیم و در مرحله چهارم عملیات هر سه قرارگاه در راه آهن و گمرک خرمشهر به ...

  |

  نظرات کاربران