در حال بارگذاری ...
 • دبیرکل چهارمین همایش مدیریت جهادی در گفتگو با حیات:

  مدیریت جهادی ضامن برقراری ایثار اجتماعی است

  سردار محمد حسین سپهر گفت: مدیریت جهادی در زمینه ترویج فرهنگ ایثار اجتماعی نقش مهمی را ایفا می کند و تضمین کننده قدرت نرم جمهوری اسلامی ایران است.

  سردار محمد سپهر، دبیرکل همایش مدیریت جهادی در گفتگوی اختصاصی با خبرنگار پایگاه اطلاع رسانی حیات اظهار داشت: مدیریت جهادی یعنی ارتقای ضریب امنیت ملی از طریق رضایتمندی مردم این رضایتمندی قطعا به تولید اقتدار داخلی بدل خواهد شد.

   

  سردار سپهر تصریح کرد: نکته دیگر حاکمیت یافتن روحیه ایثارگری است، دشمن هرگز دست از تهدید بر نمی دارد و ما با استفاده از قدرت نرم و ترویج فرهنگ ایثار  و شهادت نقشه های شوم آن ها را خنثی می کنیم.

   

  وی در پایان خاطرنشان کرد: دشمن تجربه تلخی از هشت سال دفاع مقدس دارد و پس از شکست در عرصه جنگ سخت، حالا از طریق جنگ نرم و نفوذ فرهنگی، آرمان های انقلاب اسلامی را مورد هجمه قرار داده است، بنابراین باید با اتکا بر قدرت نرم و نهادینه کردن مدیریت جهادی در بدنه مدیریتی کشور با تهدیدات دشمنان مقابله کنیم.  

      کانال تلگرام
     کانال اینستاگرام  مطالب مرتبط

  گزارش توصیفی حیات از آسایشگاه شهید بهشتی:

مکانی که مامن قهرمانان یک ملت است
  گزارش توصیفی حیات از آسایشگاه شهید بهشتی:

  مکانی که مامن قهرمانان یک ملت است

  پوریا بهرادکیان_ طبق قرار قبلی، ساعت یازده صبح در یکی از کم نفس ترین روز های زمستان خودم را به آسایشگاه شهید بهشتی رساندم، قدمگاه مردانی که برای ایستادگی امروز ایران قطع نخاع شدند، همان هایی که ویلچر نشین هستند تا فرزندان ایران در کشوری آرام و ایمن به قلل پیشرفت و موفقیت دست ...

  |

  همسران جانبازان نماد بارز استقامت هستند

  همسران جانبازان نماد بارز استقامت هستند

  مدیرکل بنیاد خراسان رضوی گفت: همسران جانبازان نماد بارز استقامت و الگویی برای دختران نسل امروز هستند که در کنار زندگی و تربیت فرزندان از جانبازان با روی خوش و ایثارگری، پرستاری کردند.

  |

  نظرات کاربران