در حال بارگذاری ...
 • دبیرکل چهارمین همایش مدیریت جهادی در گفتگو با حیات:

  مدیریت جهادی ضامن برقراری ایثار اجتماعی است

  سردار محمد حسین سپهر گفت: مدیریت جهادی در زمینه ترویج فرهنگ ایثار اجتماعی نقش مهمی را ایفا می کند و تضمین کننده قدرت نرم جمهوری اسلامی ایران است.

  سردار محمد سپهر، دبیرکل همایش مدیریت جهادی در گفتگوی اختصاصی با خبرنگار پایگاه اطلاع رسانی حیات اظهار داشت: مدیریت جهادی یعنی ارتقای ضریب امنیت ملی از طریق رضایتمندی مردم این رضایتمندی قطعا به تولید اقتدار داخلی بدل خواهد شد.

   

  سردار سپهر تصریح کرد: نکته دیگر حاکمیت یافتن روحیه ایثارگری است، دشمن هرگز دست از تهدید بر نمی دارد و ما با استفاده از قدرت نرم و ترویج فرهنگ ایثار  و شهادت نقشه های شوم آن ها را خنثی می کنیم.

   

  وی در پایان خاطرنشان کرد: دشمن تجربه تلخی از هشت سال دفاع مقدس دارد و پس از شکست در عرصه جنگ سخت، حالا از طریق جنگ نرم و نفوذ فرهنگی، آرمان های انقلاب اسلامی را مورد هجمه قرار داده است، بنابراین باید با اتکا بر قدرت نرم و نهادینه کردن مدیریت جهادی در بدنه مدیریتی کشور با تهدیدات دشمنان مقابله کنیم.  

      کانال تلگرام
     کانال اینستاگرام  مطالب مرتبط

  عضو واحد اطلاعات عملیات تیپ 12 قائم (عج) در گفتگو با حیات:

سرمای منفی 15 درجه هم نتوانست مانع پیروزی در «بیت المقدس2» شود
  عضو واحد اطلاعات عملیات تیپ 12 قائم (عج) در گفتگو با حیات:

  سرمای منفی 15 درجه هم نتوانست مانع پیروزی در «بیت المقدس2» شود

  عملیات بیت المقدس 2 در اواخر دیماه در حالی که برف و سرما منفی 15 درجه و گل و لای امان همه را بریده بود، انجام شد، خاکی برای درست کردن سنگر نبود و به ناچار رزمندگان در چادرهایی بودند که علیرغم استفاده از پلاستیک برای زیر و روی آن ها، گاهی آب درونشان نفوذ و کفشان را خیس می کرد پتوها ...

  |

  نظرات کاربران