در حال بارگذاری ...
 • رونمایی از پلاک افتخار شهید «رضا سنجرانی» در مشهد

  آئین رونمایی از پلاک افتخار شهید مدافع حرم «رضا سنجرانی» سه‌شنبه 26 دی ماه در مشهد برگزار می‌شود.

  به گزارش حیات، مراسم رونمایی از پلاک افتخار شهید مدافع حرم «رضا سنجرانی» سه‌شنبه 26 دی­ ماه ساعت 18:30 در منزل این شهید والامقام واقع در کوی آب و برق _شهید صیاد شیرازی 48 برگزار خواهد شد.

   

  این مراسم در راستای پاسداشت جایگاه ایثار و شهادت و گرامی‌داشت این شهید مدافع حرم به همت شهرداری منطقه 9 مشهد برگزار می‌شود.

   

  «رضا سنجرانی» با نام جهادی «کرار» فرمانده مرکز آموزش فاطمیون که به «یل فاطمیون» نیز معروف است از بسیجیان مدافع حرم مشهدالرضا بود که در 24 تیرماه سال­ جاری مصادف با دوم محرم در راه دفاع از حرم عقیله بنی­ هاشم (س) در دیرالزور به شهادت رسید.

      کانال تلگرام
     کانال اینستاگرام  مطالب مرتبط

  گزارش توصیفی حیات از آسایشگاه شهید بهشتی:

مکانی که مامن قهرمانان یک ملت است
  گزارش توصیفی حیات از آسایشگاه شهید بهشتی:

  مکانی که مامن قهرمانان یک ملت است

  پوریا بهرادکیان_ طبق قرار قبلی، ساعت یازده صبح در یکی از کم نفس ترین روز های زمستان خودم را به آسایشگاه شهید بهشتی رساندم، قدمگاه مردانی که برای ایستادگی امروز ایران قطع نخاع شدند، همان هایی که ویلچر نشین هستند تا فرزندان ایران در کشوری آرام و ایمن به قلل پیشرفت و موفقیت دست ...

  |

  همسران جانبازان نماد بارز استقامت هستند

  همسران جانبازان نماد بارز استقامت هستند

  مدیرکل بنیاد خراسان رضوی گفت: همسران جانبازان نماد بارز استقامت و الگویی برای دختران نسل امروز هستند که در کنار زندگی و تربیت فرزندان از جانبازان با روی خوش و ایثارگری، پرستاری کردند.

  |

  نظرات کاربران