در حال بارگذاری ...
 • دیدار مدیرکل بنیاد کرمانشاه با 300 ایثارگر شهرستان سرپل ذهاب

  مدیرکل بنیاد کرمانشاه با حضور در محل استقرار موقت مجموعه اداری بنیاد سرپل ذهاب، با تعداد 300 ایثارگر دیدار و گفت و گو کرد.

  به گزارش حیات، در پی هماهنگی به عمل آمده از سوی استانداری کرمانشاه مبنی بر حضور تمامی مدیران کل استان در چهارشنبه نوزدهم دیماه 96 در شهرستان زلزله زده سرپل ذهاب، حجت الاسلام هادی عسگری مدیرکل بنیاد کرمانشاه، صبح روز چهارشنبه در بنیاد این شهرستان حضور یافت.


  در این برنامه کاری که به منظور بررسی مسائل و مشکلات مناطق آسیب دیده صورت گرفت، مدیرکل بنیاد استان نیز به همراه احمد عباسی معاون تعاون، علی اشرف عزیزپور مسئول بازرسی بنیاد و نیز سلمان حسن پور رییس بنیاد شهرستان سرپل ذهاب با حضور در محل استقرار موقت مجموعه اداری بنیاد سرپل ذهاب با تعداد قریب به 300 ایثارگر ملاقات کردند.


  درحاشیه این ملاقات عمومی، حجت الاسلام عسگری هدف از این برنامه را پیگیری برخی مسائل و مشکلات ایثارگران مناطق زلزله زده عنوان کرد و گفت: ایثارگرانی که برای ملاقات مراجعه کرده اند مواردی همچون بحث اشتغال را مطرح کردند که چنانچه از ظرفیت و امکانات مناسبی برخوردار باشند، می توانند از فرصت های خود اشتغالی بنیاد و دریافت تسهیلات در جهت توانمندسازی و کارآفرینی استفاده کنند.


  حجت الاسلام عسگری درخواست تجهیزات پزشکی، نحوه دریافت وام صندوق شاهد و نیز خسارات توسط بیمه البرز را از دیگر مسائل مورد تقاضای جامعه ایثارگری این مناطق دانست.


  وی دریافت کانکس را از درخواست های مهم این عزیزان برشمرد و ابراز امیدواری کرد: با تعامل با ستاد بحران استان کرمانشاه بتوان گام هایی را در این زمینه برداشت.


  گفتنی است، مدیرکل بنیاد کرمانشاه در جریان سفر به شهرستان سرپل ذهاب، ضمن حضور در ستاد بحران این شهرستان و پیگیری مسائل و مشکلات ایثارگران آسیب دیده در محل اسکان موقت جانباز گرانقدر علی بگ رستمی نیز حضور یافت و با این جانباز 70 درصد به گفتگو نشست.

      کانال تلگرام
     کانال اینستاگرام  مطالب مرتبط

  گزارش توصیفی حیات از آسایشگاه شهید بهشتی:

مکانی که مامن قهرمانان یک ملت است
  گزارش توصیفی حیات از آسایشگاه شهید بهشتی:

  مکانی که مامن قهرمانان یک ملت است

  پوریا بهرادکیان_ طبق قرار قبلی، ساعت یازده صبح در یکی از کم نفس ترین روز های زمستان خودم را به آسایشگاه شهید بهشتی رساندم، قدمگاه مردانی که برای ایستادگی امروز ایران قطع نخاع شدند، همان هایی که ویلچر نشین هستند تا فرزندان ایران در کشوری آرام و ایمن به قلل پیشرفت و موفقیت دست ...

  |

  همسران جانبازان نماد بارز استقامت هستند

  همسران جانبازان نماد بارز استقامت هستند

  مدیرکل بنیاد خراسان رضوی گفت: همسران جانبازان نماد بارز استقامت و الگویی برای دختران نسل امروز هستند که در کنار زندگی و تربیت فرزندان از جانبازان با روی خوش و ایثارگری، پرستاری کردند.

  |

  نظرات کاربران