در حال بارگذاری ...
 • دیدار مدیرکل بنیاد کرمانشاه با 300 ایثارگر شهرستان سرپل ذهاب

  مدیرکل بنیاد کرمانشاه با حضور در محل استقرار موقت مجموعه اداری بنیاد سرپل ذهاب، با تعداد 300 ایثارگر دیدار و گفت و گو کرد.

  به گزارش حیات، در پی هماهنگی به عمل آمده از سوی استانداری کرمانشاه مبنی بر حضور تمامی مدیران کل استان در چهارشنبه نوزدهم دیماه 96 در شهرستان زلزله زده سرپل ذهاب، حجت الاسلام هادی عسگری مدیرکل بنیاد کرمانشاه، صبح روز چهارشنبه در بنیاد این شهرستان حضور یافت.


  در این برنامه کاری که به منظور بررسی مسائل و مشکلات مناطق آسیب دیده صورت گرفت، مدیرکل بنیاد استان نیز به همراه احمد عباسی معاون تعاون، علی اشرف عزیزپور مسئول بازرسی بنیاد و نیز سلمان حسن پور رییس بنیاد شهرستان سرپل ذهاب با حضور در محل استقرار موقت مجموعه اداری بنیاد سرپل ذهاب با تعداد قریب به 300 ایثارگر ملاقات کردند.


  درحاشیه این ملاقات عمومی، حجت الاسلام عسگری هدف از این برنامه را پیگیری برخی مسائل و مشکلات ایثارگران مناطق زلزله زده عنوان کرد و گفت: ایثارگرانی که برای ملاقات مراجعه کرده اند مواردی همچون بحث اشتغال را مطرح کردند که چنانچه از ظرفیت و امکانات مناسبی برخوردار باشند، می توانند از فرصت های خود اشتغالی بنیاد و دریافت تسهیلات در جهت توانمندسازی و کارآفرینی استفاده کنند.


  حجت الاسلام عسگری درخواست تجهیزات پزشکی، نحوه دریافت وام صندوق شاهد و نیز خسارات توسط بیمه البرز را از دیگر مسائل مورد تقاضای جامعه ایثارگری این مناطق دانست.


  وی دریافت کانکس را از درخواست های مهم این عزیزان برشمرد و ابراز امیدواری کرد: با تعامل با ستاد بحران استان کرمانشاه بتوان گام هایی را در این زمینه برداشت.


  گفتنی است، مدیرکل بنیاد کرمانشاه در جریان سفر به شهرستان سرپل ذهاب، ضمن حضور در ستاد بحران این شهرستان و پیگیری مسائل و مشکلات ایثارگران آسیب دیده در محل اسکان موقت جانباز گرانقدر علی بگ رستمی نیز حضور یافت و با این جانباز 70 درصد به گفتگو نشست.

      کانال تلگرام
     کانال اینستاگرام  مطالب مرتبط

  منزل شهدا، محل نزول رحمت الهی است

  منزل شهدا، محل نزول رحمت الهی است

  مدیرکل بنیاد کرمانشاه با اشاره به اینکه منزل شهدا محل نزول رحمت الهی است، اظهار داشت: ما در دیدار با خانواده شهدا، از برکت شهدای عزیز حاجات خود را می‌گیریم و امیدواریم در قیامت نیز از شفاعت این عزیزان بهره‌مند شویم.

  |

  روایت یک فرمانده از آزادسازی خرمشهر

  روایت یک فرمانده از آزادسازی خرمشهر

  آزادسازی خرمشهر یکی از مهم‌ ترین اهداف عملیات «الی بیت‌المقدس» در دوره جنگ ایران و عراق بود که پس از ۵۷۸ روز اشغال در روز سوم خرداد سال ۱۳۶۱ خورشیدی صورت پذیرفت .

  |

  آزادی خرمشهر آزمون‌ بزرگ مردم ایران بود

  آزادی خرمشهر آزمون‌ بزرگ مردم ایران بود

  رئیس شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی گیلان، آزادی خرمشهر را یکی از آزمون‌های بزرگ مردم همیشه در صحنه ایران دانست و گفت: معمار کبیر انقلاب اسلامی آزادسازی خرمشهر را موهبت الهی اعلام کردند و فرمودند «خرمشهر را خدا آزاد کرد».

  |

  فرمانده تکاوران نبرد خرمشهر در گفت و گو با حیات:

روز سوم خرداد تکاوران با سجده شکر و اشک ذوق وارد خرمشهر شدند
  فرمانده تکاوران نبرد خرمشهر در گفت و گو با حیات:

  روز سوم خرداد تکاوران با سجده شکر و اشک ذوق وارد خرمشهر شدند

  ناخدا صمدی گفت: در دهم اردیبهشت سال 61 عملیات بیت المقدس در چهار مرحله آغاز شد، سه قرارگاه، عملیات آزادسازی را انجام می دادند که گردان ما جزو جبهه جنوب بود، از همان روز های اول که عملیات شروع شد، ما در منطقه بودیم و در مرحله چهارم عملیات هر سه قرارگاه در راه آهن و گمرک خرمشهر به ...

  |

  نظرات کاربران