در حال بارگذاری ...
 • مدیر مرکز فرهنگی دزفول خبر داد؛

  افتتاح مرکز فرهنگی دفاع مقدس دزفول در دهه فجر امسال

  مدیر مرکز فرهنگی دفاع مقدس شهرستان دزفول گفت: فاز اول مرکز فرهنگی دفاع مقدس دزفول در دهه مبارک فجر امسال افتتاح خواهد شد.

  به گزارش حیات، سرهنگ پاسدار «بهزاد جولایی» مدیر مرکز فرهنگی دفاع مقدس شهرستان دزفول امروز با حضور در دفتر خبرگزاری دفاع مقدس  استان، ضمن ارائه گزارشی از وضعیت پروژه‌ مرکز فرهنگی دفاع مقدس دزفول، اظهار داشت: دزفول سمبل و نماد مقاومت مردم ایران و خوزستان است و این مرکز فرهنگی دفاع مقدس می‌ تواند معرف این فرهنگ و ایثارگری نسل دوران جنگ به فرزندان آینده این منطقه باشد.

   

  وی با ارائه آمار مختصری از چگونگی فعالیت این مرکز فرهنگی، افزود: با استفاده از ظرفیت هنرمندان استان، توانستیم آثار فرهنگی هنری مطلوبی را در این مرکز بکار ببریم و با تاکیدات و پیگیری‌های دلسوزانه «سردار علی پور» مدیرکل حفظ آثار دفاع مقدس استان نیز از همه ظرفیت های شهرستان برای ارتقای سطح کیفی این مرکز بهره بردیم تا بتوانیم با زبان فاخر هنر، نسبت به انتقال فرهنگ ناب دوران دفاع مقدس در جذب جوانان شهرستان به این مرکز مبادرت ورزیم.

   

  مدیر مرکز فرهنگی دزفول در پایان نیز از اعلام آمادگی این مرکز برای افتتاح رسمی در دهه مبارک فجر خبر داد و خواهان حضور مردم و مسئولان در آئین افتتاح این مرکز فرهنگی شد.

   

      کانال تلگرام
     کانال اینستاگرام  مطالب مرتبط

  منزل شهدا، محل نزول رحمت الهی است

  منزل شهدا، محل نزول رحمت الهی است

  مدیرکل بنیاد کرمانشاه با اشاره به اینکه منزل شهدا محل نزول رحمت الهی است، اظهار داشت: ما در دیدار با خانواده شهدا، از برکت شهدای عزیز حاجات خود را می‌گیریم و امیدواریم در قیامت نیز از شفاعت این عزیزان بهره‌مند شویم.

  |

  روایت یک فرمانده از آزادسازی خرمشهر

  روایت یک فرمانده از آزادسازی خرمشهر

  آزادسازی خرمشهر یکی از مهم‌ ترین اهداف عملیات «الی بیت‌المقدس» در دوره جنگ ایران و عراق بود که پس از ۵۷۸ روز اشغال در روز سوم خرداد سال ۱۳۶۱ خورشیدی صورت پذیرفت .

  |

  آزادی خرمشهر آزمون‌ بزرگ مردم ایران بود

  آزادی خرمشهر آزمون‌ بزرگ مردم ایران بود

  رئیس شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی گیلان، آزادی خرمشهر را یکی از آزمون‌های بزرگ مردم همیشه در صحنه ایران دانست و گفت: معمار کبیر انقلاب اسلامی آزادسازی خرمشهر را موهبت الهی اعلام کردند و فرمودند «خرمشهر را خدا آزاد کرد».

  |

  فرمانده تکاوران نبرد خرمشهر در گفت و گو با حیات:

روز سوم خرداد تکاوران با سجده شکر و اشک ذوق وارد خرمشهر شدند
  فرمانده تکاوران نبرد خرمشهر در گفت و گو با حیات:

  روز سوم خرداد تکاوران با سجده شکر و اشک ذوق وارد خرمشهر شدند

  ناخدا صمدی گفت: در دهم اردیبهشت سال 61 عملیات بیت المقدس در چهار مرحله آغاز شد، سه قرارگاه، عملیات آزادسازی را انجام می دادند که گردان ما جزو جبهه جنوب بود، از همان روز های اول که عملیات شروع شد، ما در منطقه بودیم و در مرحله چهارم عملیات هر سه قرارگاه در راه آهن و گمرک خرمشهر به ...

  |

  نظرات کاربران