در حال بارگذاری ...
 • مدیر آموزش و پرورش شهرستان بهار خبر داد؛

  اجرای 60 عنوان برنامه ویژه «دهه فجر» در مدارس شهرستان «بهار»

  مدیر آموزش و پرورش شهرستان بهار گفت: در دهه فجر امسال 60 عنوان برنامه توسط آموزش و پرورش این شهرستان در سطح مدارس اجرا خواهد شد.

  به گزارش حیات، «یوسف سعیدی» مدیر آموزش و پرورش شهرستان بهار امروز در جلسه شورای آموزش و پرورش این شهرستان اظهار داشت: یکی از سیاست های عمده در آموزش و پرورش شهرستان توجه به مسائل پرورشی و تربیتی است.

   

  وی در ادامه افزود: مسائل تربیت و آموزش مکمل یکدیگر هستند و تلاش در جهت هرچه بهتر برگزار شدن همایش‌های فرهنگی، تربیتی و جلسات قرآنی در این راستا همواره از جمله برنامه‌های مجموعه آموزش و پرورش در شهرستان بهار بوده است.

   

  سعیدی خاطرنشان کرد: کسب 35 رتبه اول و برتر کشوری و استانی در زمینه‌های گوناگون از جمله موفقیت‌های آموزش و پرورش در این شهرستان است.

  وی از برگزاری جشن ستارگان در سطح این شهرستان نیز خبر داد و اضافه کرد: این جشن در راستای ایجاد انگیزه برای شرکت دانش‌آموزان در کنکور سراسری و آمادگی لازم آنها در این زمینه برگزار خواهد شد.

   

  مدیر آموزش و پرورش شهرستان بهار در پایان با اشاره به برنامه‌های دهه فجر، عنوان کرد: در دهه فجر انقلاب اسلامی 60 عنوان برنامه توسط آموزش و پرورش شهرستان در سطح مدارس اجرا خواهد شد.

   

      کانال تلگرام
     کانال اینستاگرام  مطالب مرتبط

  روایتی از خاموش شدن صدای مردم حلبچه در دل خاک

  روایتی از خاموش شدن صدای مردم حلبچه در دل خاک

  دختری ۱۴ ساله آخرین لحظات عمرش را می‌گذراند. ضربات وارده بر او، امانش را گرفته بود. او در حالی که در خون خود می‌غلطید، دهانش خشک شده بود. پیرزنی یک لیوان آب برایش آورد. دختر نفسی کشید و آب را پس زد و گفت: «می‌خواهم با دهان روزه و تشنه شهید شوم». ندای آن دختر در میان صدای رگبار ...

  |

  نظرات کاربران