در حال بارگذاری ...
 • مدیر آموزش و پرورش شهرستان بهار خبر داد؛

  اجرای 60 عنوان برنامه ویژه «دهه فجر» در مدارس شهرستان «بهار»

  مدیر آموزش و پرورش شهرستان بهار گفت: در دهه فجر امسال 60 عنوان برنامه توسط آموزش و پرورش این شهرستان در سطح مدارس اجرا خواهد شد.

  به گزارش حیات، «یوسف سعیدی» مدیر آموزش و پرورش شهرستان بهار امروز در جلسه شورای آموزش و پرورش این شهرستان اظهار داشت: یکی از سیاست های عمده در آموزش و پرورش شهرستان توجه به مسائل پرورشی و تربیتی است.

   

  وی در ادامه افزود: مسائل تربیت و آموزش مکمل یکدیگر هستند و تلاش در جهت هرچه بهتر برگزار شدن همایش‌های فرهنگی، تربیتی و جلسات قرآنی در این راستا همواره از جمله برنامه‌های مجموعه آموزش و پرورش در شهرستان بهار بوده است.

   

  سعیدی خاطرنشان کرد: کسب 35 رتبه اول و برتر کشوری و استانی در زمینه‌های گوناگون از جمله موفقیت‌های آموزش و پرورش در این شهرستان است.

  وی از برگزاری جشن ستارگان در سطح این شهرستان نیز خبر داد و اضافه کرد: این جشن در راستای ایجاد انگیزه برای شرکت دانش‌آموزان در کنکور سراسری و آمادگی لازم آنها در این زمینه برگزار خواهد شد.

   

  مدیر آموزش و پرورش شهرستان بهار در پایان با اشاره به برنامه‌های دهه فجر، عنوان کرد: در دهه فجر انقلاب اسلامی 60 عنوان برنامه توسط آموزش و پرورش شهرستان در سطح مدارس اجرا خواهد شد.

   

      کانال تلگرام
     کانال اینستاگرام  مطالب مرتبط

  عضو واحد اطلاعات عملیات تیپ 12 قائم (عج) در گفتگو با حیات:

سرمای منفی 15 درجه هم نتوانست مانع پیروزی در «بیت المقدس2» شود
  عضو واحد اطلاعات عملیات تیپ 12 قائم (عج) در گفتگو با حیات:

  سرمای منفی 15 درجه هم نتوانست مانع پیروزی در «بیت المقدس2» شود

  عملیات بیت المقدس 2 در اواخر دیماه در حالی که برف و سرما منفی 15 درجه و گل و لای امان همه را بریده بود، انجام شد، خاکی برای درست کردن سنگر نبود و به ناچار رزمندگان در چادرهایی بودند که علیرغم استفاده از پلاستیک برای زیر و روی آن ها، گاهی آب درونشان نفوذ و کفشان را خیس می کرد پتوها ...

  |

  نظرات کاربران