در حال بارگذاری ...
 • مدیر آموزش و پرورش شهرستان بهار خبر داد؛

  اجرای 60 عنوان برنامه ویژه «دهه فجر» در مدارس شهرستان «بهار»

  مدیر آموزش و پرورش شهرستان بهار گفت: در دهه فجر امسال 60 عنوان برنامه توسط آموزش و پرورش این شهرستان در سطح مدارس اجرا خواهد شد.

  به گزارش حیات، «یوسف سعیدی» مدیر آموزش و پرورش شهرستان بهار امروز در جلسه شورای آموزش و پرورش این شهرستان اظهار داشت: یکی از سیاست های عمده در آموزش و پرورش شهرستان توجه به مسائل پرورشی و تربیتی است.

   

  وی در ادامه افزود: مسائل تربیت و آموزش مکمل یکدیگر هستند و تلاش در جهت هرچه بهتر برگزار شدن همایش‌های فرهنگی، تربیتی و جلسات قرآنی در این راستا همواره از جمله برنامه‌های مجموعه آموزش و پرورش در شهرستان بهار بوده است.

   

  سعیدی خاطرنشان کرد: کسب 35 رتبه اول و برتر کشوری و استانی در زمینه‌های گوناگون از جمله موفقیت‌های آموزش و پرورش در این شهرستان است.

  وی از برگزاری جشن ستارگان در سطح این شهرستان نیز خبر داد و اضافه کرد: این جشن در راستای ایجاد انگیزه برای شرکت دانش‌آموزان در کنکور سراسری و آمادگی لازم آنها در این زمینه برگزار خواهد شد.

   

  مدیر آموزش و پرورش شهرستان بهار در پایان با اشاره به برنامه‌های دهه فجر، عنوان کرد: در دهه فجر انقلاب اسلامی 60 عنوان برنامه توسط آموزش و پرورش شهرستان در سطح مدارس اجرا خواهد شد.

   

      کانال تلگرام
     کانال اینستاگرام  مطالب مرتبط

  منزل شهدا، محل نزول رحمت الهی است

  منزل شهدا، محل نزول رحمت الهی است

  مدیرکل بنیاد کرمانشاه با اشاره به اینکه منزل شهدا محل نزول رحمت الهی است، اظهار داشت: ما در دیدار با خانواده شهدا، از برکت شهدای عزیز حاجات خود را می‌گیریم و امیدواریم در قیامت نیز از شفاعت این عزیزان بهره‌مند شویم.

  |

  روایت یک فرمانده از آزادسازی خرمشهر

  روایت یک فرمانده از آزادسازی خرمشهر

  آزادسازی خرمشهر یکی از مهم‌ ترین اهداف عملیات «الی بیت‌المقدس» در دوره جنگ ایران و عراق بود که پس از ۵۷۸ روز اشغال در روز سوم خرداد سال ۱۳۶۱ خورشیدی صورت پذیرفت .

  |

  آزادی خرمشهر آزمون‌ بزرگ مردم ایران بود

  آزادی خرمشهر آزمون‌ بزرگ مردم ایران بود

  رئیس شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی گیلان، آزادی خرمشهر را یکی از آزمون‌های بزرگ مردم همیشه در صحنه ایران دانست و گفت: معمار کبیر انقلاب اسلامی آزادسازی خرمشهر را موهبت الهی اعلام کردند و فرمودند «خرمشهر را خدا آزاد کرد».

  |

  فرمانده تکاوران نبرد خرمشهر در گفت و گو با حیات:

روز سوم خرداد تکاوران با سجده شکر و اشک ذوق وارد خرمشهر شدند
  فرمانده تکاوران نبرد خرمشهر در گفت و گو با حیات:

  روز سوم خرداد تکاوران با سجده شکر و اشک ذوق وارد خرمشهر شدند

  ناخدا صمدی گفت: در دهم اردیبهشت سال 61 عملیات بیت المقدس در چهار مرحله آغاز شد، سه قرارگاه، عملیات آزادسازی را انجام می دادند که گردان ما جزو جبهه جنوب بود، از همان روز های اول که عملیات شروع شد، ما در منطقه بودیم و در مرحله چهارم عملیات هر سه قرارگاه در راه آهن و گمرک خرمشهر به ...

  |

  نظرات کاربران