در حال بارگذاری ...
 • خانواده شهدا الگوی یک خانواده اسلامی هستند

  مدیر کل بنیاد خراسان رضوی گفت: خانواده شهدا الگوی یک خانواده اسلامی هستند که فرزندان خود را با قرآن مانوس و تربیت کرده اند.

  به گزارش حیات، حجت الاسلام حسین معصومی بیستم دی ماه در دوازدهمین سفر شهرستانی خود به چناران سفر کرد و در دیدار با خانواده شهید علی اصغر ترابی و جانباز 70 درصد علی اکبر صانعی ضمن گرامیداشت یاد و خاطره شهدا گفت: خانواده شهدا الگوی یک خانواده اسلامی هستند که فرزندان خود را با قرآن مانوس و تربیت کرده اند.


  وی در این دیدار اظهار کرد: پدران و مادران باید آموزه های مذهبی را از دوران کودکی به فرزندان خود بیاموزند زیرا ادامه دادن مکتب اهل بیت (ع) نیاز به دلاورمردان دارد.


  مدیر کل بنیاد شهید وامورایثارگران خراسان رضوی افزود: نسل جوان جامعه، والدین شهدا را الگو خود قرار دهند و ادامه دهنده ارزش و آرمان های شهدا در جامعه باشند.


  وی در این دیدار که رئیس بنیاد شهید و امورایثارگران شهرستان چناران نیز حضور داشت، خاطر نشان ساخت: جانبازان سرمایه ها معنوی جامعه هستند، زیرا مستقیم با شهدا در ارتباط بوده و می توانند جانفشانی های شهدا را برای نسل جدید جامعه بازگو کنند.


  در این دیدار فتحی نیا مشاور استاندار خراسان رضوی در امورایثارگران، معاون توسعه مدیریت و منابع ، روسای حراست و رئیس دفتر مدیر کل و روابط عمومی حجت الاسلام حسین معصومی را همراهی می کردند.


  گفتنی است، شهید علی اصغر هاتفی در یکم بهمن 1346 در چناران چشم به جهان گشود و در 25تیر 1365در مهران به مقام رفیع شهادت نائل آمد.

   

      کانال تلگرام
     کانال اینستاگرام  مطالب مرتبط

  نظرات کاربران