در حال بارگذاری ...
 • شماره 332 هفته‌نامه حیات طیبه منتشر شد

  سیصد و سی‌ و دومین شماره هفته‌نامه «حیات طیبه» جمعه 15 دی 96 منتشر شد.

  به گزارش حیات، سیصد و سی‌ و دومین شماره نشریه «حیات طیبه» با مطالبی مانند:«دشمن همواره منتظر فرصت برای ضربه زدن به ملت ایران بوده است»، «اولین پاسخ به بدخواهان، وحدت ملی است»، «تقدیر از حضور حماسی مردم در پاسخ به آشوبگران»، «تسخیر منطقه استراتژیک شرق بصره»، «قطعه‌های تاریخ زندگی آیت ا... هاشمی رفسنجانی»، «ردپای سردار خراسان از مهار غائله گنبد تا بحران کردستان»، «طراح عملیات‌های شگفت دفاع مقدس»، «روزی که جوخه ترور چهره هسته‌ای ایران را نشانه رفت»، «مغز متفکر نیروی هوایی ایران در جنگ تحمیلی»، «سلیمان خاطر، یکی از الگوهای جوانان اسلامگرا»، «پرداخت 2500 فقره تسهیلات صندوق قرض‌الحسنه شاهد به آسیب دیدگان زلزله کرمانشاه»، «ضرورت استفاده از ظرفیت فرهنگ ایثار و شهادت برای تربیت نسل چهارم انقلاب»، «شرایط بهره‌مندی ایثارگران از کسر خدمت و معافیت»، «لزوم استانداردسازی نمایشگاه کتاب دفاع مقدس»، «بررسی تسهیل جذب متقاضیان شاهد و ایثارگر به عنوان هیئت علمی»، «ادبیات جنگ جزو دارایی ملی کشورها است»، «برگزاری مسابقه عکاسی در اردوی جانبازان اعصاب و روان» و «یادمان شهدای آرام گرفته در دانشگاه آزاد اسلامی واحد زاهدان» منتشر شده است.

  نشریه حیات طیبه به صاحب‌امتیازی بنیاد شهید و امور ایثارگران روزهای جمعه منتشر می‌شود.

      کانال تلگرام
     کانال اینستاگرام  مطالب مرتبط

  منزل شهدا، محل نزول رحمت الهی است

  منزل شهدا، محل نزول رحمت الهی است

  مدیرکل بنیاد کرمانشاه با اشاره به اینکه منزل شهدا محل نزول رحمت الهی است، اظهار داشت: ما در دیدار با خانواده شهدا، از برکت شهدای عزیز حاجات خود را می‌گیریم و امیدواریم در قیامت نیز از شفاعت این عزیزان بهره‌مند شویم.

  |

  روایت یک فرمانده از آزادسازی خرمشهر

  روایت یک فرمانده از آزادسازی خرمشهر

  آزادسازی خرمشهر یکی از مهم‌ ترین اهداف عملیات «الی بیت‌المقدس» در دوره جنگ ایران و عراق بود که پس از ۵۷۸ روز اشغال در روز سوم خرداد سال ۱۳۶۱ خورشیدی صورت پذیرفت .

  |

  آزادی خرمشهر آزمون‌ بزرگ مردم ایران بود

  آزادی خرمشهر آزمون‌ بزرگ مردم ایران بود

  رئیس شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی گیلان، آزادی خرمشهر را یکی از آزمون‌های بزرگ مردم همیشه در صحنه ایران دانست و گفت: معمار کبیر انقلاب اسلامی آزادسازی خرمشهر را موهبت الهی اعلام کردند و فرمودند «خرمشهر را خدا آزاد کرد».

  |

  فرمانده تکاوران نبرد خرمشهر در گفت و گو با حیات:

روز سوم خرداد تکاوران با سجده شکر و اشک ذوق وارد خرمشهر شدند
  فرمانده تکاوران نبرد خرمشهر در گفت و گو با حیات:

  روز سوم خرداد تکاوران با سجده شکر و اشک ذوق وارد خرمشهر شدند

  ناخدا صمدی گفت: در دهم اردیبهشت سال 61 عملیات بیت المقدس در چهار مرحله آغاز شد، سه قرارگاه، عملیات آزادسازی را انجام می دادند که گردان ما جزو جبهه جنوب بود، از همان روز های اول که عملیات شروع شد، ما در منطقه بودیم و در مرحله چهارم عملیات هر سه قرارگاه در راه آهن و گمرک خرمشهر به ...

  |

  نظرات کاربران