در حال بارگذاری ...
 • رئیس مرکز دانش پژوهان بنیاد شهید در گفتگو با حیات:

  بهره گیری از خلاقیت های تشکل های ایثارگران مظلومیت جانبازان شیمیایی را به جهان نشان داد

  اسلام کریمی گفت: با بهره گیری از استعداد ها و خلاقیت های تشکل ها می توان مظلومیت ایران و جانبازان شیمیایی را بهتر و دقیق تر به جامعه جهانی نشان داد.

  اسلام کریمی، رئیس مرکز دانش پژوهان و تشکل های شاهد و ایثارگر بنیاد شهید و امور ایثارگران در گفتگو با پایگاه خبری حیات اظهار داشت: تشکل ها ضمن فعالیت های گسترده ای که در کشور انجام می دهند، بازوهای فکری و اجرایی بنیاد نیز هستند و زمان آن رسیده که از فضای ایجاد شده در جهت بین المللی کردن فعالیت ها استفاده کنیم.

   

   کریمی تصریح کرد: فضای بین المللی آماده شنیدن رنج نامه های ایران وعزیزان جانبازاست، بنابراین ما باید به سمتی برویم که تشکل های شاهد و ایثارگر به عنوان زبان گویای مظلومیت ایران در 8 سال دفاع مقدس به جامعه جهانی بفهمانند که کار ما دفاع از تجاوزی بود که به سرزمین ما صورت گرفت، جنگی ناجوانمردانه با کاربرد سلاح های کشتار جمعی علیه مردم و رزمندگان ما که با اقتدار ایمانی و روحیه شهادت طلبی ایشان دفع شد، ما خواهان صلح و آرامش هستیم، اما همچنان در حفظ آرمان هایمان مصریم و با اقتدار، کشورمان را حفظ می کنیم.

   

  رئیس مرکز دانش پژوهان بنیاد شهید و امور ایثارگران بیان داشت: با توجه به اعلام آمادگی سازمان های مردم نهاد خارجی برای ارتباط با (ان جی او) های ایرانی برای تبادل نظر و آگاهی از فعالیت ها می توان، آن ها را ارتقا داد و با ایده های خلاق و نو، با یک موضوع جدید و محتوایی جذاب در اجلاس آینده حاضر شد و پا را از مرزها فراتر گذاشت تا شامل مرور زمان و کهنگی نشود و با بروز رسانی فعالیت ها نمایندگان کشورها را از آنچه به سر ایران آوردند، مطلع ساخت و حقانیت ایران را در عرصه بین المللی به نمایش گذاشت.

      کانال تلگرام
     کانال اینستاگرام  مطالب مرتبط

  منزل شهدا، محل نزول رحمت الهی است

  منزل شهدا، محل نزول رحمت الهی است

  مدیرکل بنیاد کرمانشاه با اشاره به اینکه منزل شهدا محل نزول رحمت الهی است، اظهار داشت: ما در دیدار با خانواده شهدا، از برکت شهدای عزیز حاجات خود را می‌گیریم و امیدواریم در قیامت نیز از شفاعت این عزیزان بهره‌مند شویم.

  |

  روایت یک فرمانده از آزادسازی خرمشهر

  روایت یک فرمانده از آزادسازی خرمشهر

  آزادسازی خرمشهر یکی از مهم‌ ترین اهداف عملیات «الی بیت‌المقدس» در دوره جنگ ایران و عراق بود که پس از ۵۷۸ روز اشغال در روز سوم خرداد سال ۱۳۶۱ خورشیدی صورت پذیرفت .

  |

  آزادی خرمشهر آزمون‌ بزرگ مردم ایران بود

  آزادی خرمشهر آزمون‌ بزرگ مردم ایران بود

  رئیس شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی گیلان، آزادی خرمشهر را یکی از آزمون‌های بزرگ مردم همیشه در صحنه ایران دانست و گفت: معمار کبیر انقلاب اسلامی آزادسازی خرمشهر را موهبت الهی اعلام کردند و فرمودند «خرمشهر را خدا آزاد کرد».

  |

  فرمانده تکاوران نبرد خرمشهر در گفت و گو با حیات:

روز سوم خرداد تکاوران با سجده شکر و اشک ذوق وارد خرمشهر شدند
  فرمانده تکاوران نبرد خرمشهر در گفت و گو با حیات:

  روز سوم خرداد تکاوران با سجده شکر و اشک ذوق وارد خرمشهر شدند

  ناخدا صمدی گفت: در دهم اردیبهشت سال 61 عملیات بیت المقدس در چهار مرحله آغاز شد، سه قرارگاه، عملیات آزادسازی را انجام می دادند که گردان ما جزو جبهه جنوب بود، از همان روز های اول که عملیات شروع شد، ما در منطقه بودیم و در مرحله چهارم عملیات هر سه قرارگاه در راه آهن و گمرک خرمشهر به ...

  |

  نظرات کاربران