در حال بارگذاری ...
 • رئیس مرکز دانش پژوهان بنیاد شهید در گفتگو با حیات:

  بهره گیری از خلاقیت های تشکل های ایثارگران مظلومیت جانبازان شیمیایی را به جهان نشان داد

  اسلام کریمی گفت: با بهره گیری از استعداد ها و خلاقیت های تشکل ها می توان مظلومیت ایران و جانبازان شیمیایی را بهتر و دقیق تر به جامعه جهانی نشان داد.

  اسلام کریمی، رئیس مرکز دانش پژوهان و تشکل های شاهد و ایثارگر بنیاد شهید و امور ایثارگران در گفتگو با پایگاه خبری حیات اظهار داشت: تشکل ها ضمن فعالیت های گسترده ای که در کشور انجام می دهند، بازوهای فکری و اجرایی بنیاد نیز هستند و زمان آن رسیده که از فضای ایجاد شده در جهت بین المللی کردن فعالیت ها استفاده کنیم.

   

   کریمی تصریح کرد: فضای بین المللی آماده شنیدن رنج نامه های ایران وعزیزان جانبازاست، بنابراین ما باید به سمتی برویم که تشکل های شاهد و ایثارگر به عنوان زبان گویای مظلومیت ایران در 8 سال دفاع مقدس به جامعه جهانی بفهمانند که کار ما دفاع از تجاوزی بود که به سرزمین ما صورت گرفت، جنگی ناجوانمردانه با کاربرد سلاح های کشتار جمعی علیه مردم و رزمندگان ما که با اقتدار ایمانی و روحیه شهادت طلبی ایشان دفع شد، ما خواهان صلح و آرامش هستیم، اما همچنان در حفظ آرمان هایمان مصریم و با اقتدار، کشورمان را حفظ می کنیم.

   

  رئیس مرکز دانش پژوهان بنیاد شهید و امور ایثارگران بیان داشت: با توجه به اعلام آمادگی سازمان های مردم نهاد خارجی برای ارتباط با (ان جی او) های ایرانی برای تبادل نظر و آگاهی از فعالیت ها می توان، آن ها را ارتقا داد و با ایده های خلاق و نو، با یک موضوع جدید و محتوایی جذاب در اجلاس آینده حاضر شد و پا را از مرزها فراتر گذاشت تا شامل مرور زمان و کهنگی نشود و با بروز رسانی فعالیت ها نمایندگان کشورها را از آنچه به سر ایران آوردند، مطلع ساخت و حقانیت ایران را در عرصه بین المللی به نمایش گذاشت.

      کانال تلگرام
     کانال اینستاگرام  مطالب مرتبط

  گزارش توصیفی حیات از آسایشگاه شهید بهشتی:

مکانی که مامن قهرمانان یک ملت است
  گزارش توصیفی حیات از آسایشگاه شهید بهشتی:

  مکانی که مامن قهرمانان یک ملت است

  پوریا بهرادکیان_ طبق قرار قبلی، ساعت یازده صبح در یکی از کم نفس ترین روز های زمستان خودم را به آسایشگاه شهید بهشتی رساندم، قدمگاه مردانی که برای ایستادگی امروز ایران قطع نخاع شدند، همان هایی که ویلچر نشین هستند تا فرزندان ایران در کشوری آرام و ایمن به قلل پیشرفت و موفقیت دست ...

  |

  همسران جانبازان نماد بارز استقامت هستند

  همسران جانبازان نماد بارز استقامت هستند

  مدیرکل بنیاد خراسان رضوی گفت: همسران جانبازان نماد بارز استقامت و الگویی برای دختران نسل امروز هستند که در کنار زندگی و تربیت فرزندان از جانبازان با روی خوش و ایثارگری، پرستاری کردند.

  |

  نظرات کاربران