در حال بارگذاری ...
 • به مناسبت هفته کتاب و کتابخوانی صورت می‌گیرد؛

  برگزاری مراسم «عصر شعر مهربانی» و رونمایی از 5 کتاب دفاع مقدس در بابل

  مراسم «عصر شعر مهربانی» و رونمایی از 5 کتاب دفاع مقدس به مناسبت هفته کتاب و کتابخوانی در بابل برگزار می‌شود.

  به گزارش حیات، به مناسبت هفته کتاب و کتابخوانی مراسم «عصر شعر مهربانی» به همراه رونمایی از 5 کتاب دفاع مقدس و دو کتاب آزاد چهارشنبه 24 آبان ماه ساعت 15:30 در سالن آمفی تئاتر ساختمان شورای اسلامی شهرستان بابل برگزار خواهد شد.

   

  در این مراسم که از سوی اداره کتابخانه‌های عمومی شهرستان بابل به همراه شعر خوانی شاعران استان برگزار می‌‌شود، از 5 عنوان کتاب دفاع مقدس با نام‌های «خداحافظ رفیق»، «از ام الرصاص تا خانطومان»، «پلاک هشت»، «نمای آینه‌ها» و «شهید عزیز» اثر «مصیب معصومیان» و «دم قهوه‌ای تنها» اثر «زهرا قمی‌بیشه» و همچنین مجموعه آموزشی شعر «قطره تر» به کوشش «میثم رنجبر» رونمایی شود.

   

      کانال تلگرام
     کانال اینستاگرام  مطالب مرتبط

  منزل شهدا، محل نزول رحمت الهی است

  منزل شهدا، محل نزول رحمت الهی است

  مدیرکل بنیاد کرمانشاه با اشاره به اینکه منزل شهدا محل نزول رحمت الهی است، اظهار داشت: ما در دیدار با خانواده شهدا، از برکت شهدای عزیز حاجات خود را می‌گیریم و امیدواریم در قیامت نیز از شفاعت این عزیزان بهره‌مند شویم.

  |

  روایت یک فرمانده از آزادسازی خرمشهر

  روایت یک فرمانده از آزادسازی خرمشهر

  آزادسازی خرمشهر یکی از مهم‌ ترین اهداف عملیات «الی بیت‌المقدس» در دوره جنگ ایران و عراق بود که پس از ۵۷۸ روز اشغال در روز سوم خرداد سال ۱۳۶۱ خورشیدی صورت پذیرفت .

  |

  آزادی خرمشهر آزمون‌ بزرگ مردم ایران بود

  آزادی خرمشهر آزمون‌ بزرگ مردم ایران بود

  رئیس شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی گیلان، آزادی خرمشهر را یکی از آزمون‌های بزرگ مردم همیشه در صحنه ایران دانست و گفت: معمار کبیر انقلاب اسلامی آزادسازی خرمشهر را موهبت الهی اعلام کردند و فرمودند «خرمشهر را خدا آزاد کرد».

  |

  فرمانده تکاوران نبرد خرمشهر در گفت و گو با حیات:

روز سوم خرداد تکاوران با سجده شکر و اشک ذوق وارد خرمشهر شدند
  فرمانده تکاوران نبرد خرمشهر در گفت و گو با حیات:

  روز سوم خرداد تکاوران با سجده شکر و اشک ذوق وارد خرمشهر شدند

  ناخدا صمدی گفت: در دهم اردیبهشت سال 61 عملیات بیت المقدس در چهار مرحله آغاز شد، سه قرارگاه، عملیات آزادسازی را انجام می دادند که گردان ما جزو جبهه جنوب بود، از همان روز های اول که عملیات شروع شد، ما در منطقه بودیم و در مرحله چهارم عملیات هر سه قرارگاه در راه آهن و گمرک خرمشهر به ...

  |

  نظرات کاربران