در حال بارگذاری ...
 • دیدار دبیر شورای عالی فضای مجازی از غرفه بنیاد شهید در نمایشگاه رسانه های دیجیتال

  دبیر شورای عالی فضای مجازی به همراه رییس سازمان تبلیغات اسلامی و رییس مرکز فناوری اطلاعات و رسانه های دیجیتال وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی از غرفه بنیاد شهید و امور ایثارگران در نمایشگاه رسانه های دیجیتال دیدن کردند.

  به گزارش خبرنگار حیات، دکتر ابوالحسن فیروز آبادی، دبیر شورای عالی فضای مجازی، حجت الاسلام والمسلمین خاموشی، رئیس سازمان تبلیغات اسلامی به همراه دکتر موسویان، رئیس مرکز فناوری اطلاعات و رسانه های دیجیتال وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی، صبح امروز (23 آبان ماه) از غرفه بنیاد شهید و امور ایثارگران در یازدهمین نمایشگاه رسانه های دیجیتال دیدار کردند.

   

  شایان ذکر است، غرفه بنیاد شهید و امور ایثارگران در نمایشگاه رسانه های دیجیتال به ارائه خدماتی از قبیل: زیارت مجازی مزار شهدا، نمایش نمادین چگونگی ترمیم اسناد شهدا، رونمایی از بازی‌های رایانه‌ای، ارائه مراحل هدایت الکترونیک تأمین فراگیر، تفأل به وصیت نامه شهدا، خدمات الکترونیکی پایگاه اطلاع رسانی ایثار، دیجیتالی کردن کتاب‌های حوزه ایثار و شهادت و تشریح اقدامات دیجیتالی مرکز ضایعات نخاعی می پردازد و علاقمندان می توانند تا جمعه (26 آبان ماه) از این غرفه در مصلی امام خمینی(ره) دیدار کنند.

      کانال تلگرام
     کانال اینستاگرام  مطالب مرتبط

  منزل شهدا، محل نزول رحمت الهی است

  منزل شهدا، محل نزول رحمت الهی است

  مدیرکل بنیاد کرمانشاه با اشاره به اینکه منزل شهدا محل نزول رحمت الهی است، اظهار داشت: ما در دیدار با خانواده شهدا، از برکت شهدای عزیز حاجات خود را می‌گیریم و امیدواریم در قیامت نیز از شفاعت این عزیزان بهره‌مند شویم.

  |

  روایت یک فرمانده از آزادسازی خرمشهر

  روایت یک فرمانده از آزادسازی خرمشهر

  آزادسازی خرمشهر یکی از مهم‌ ترین اهداف عملیات «الی بیت‌المقدس» در دوره جنگ ایران و عراق بود که پس از ۵۷۸ روز اشغال در روز سوم خرداد سال ۱۳۶۱ خورشیدی صورت پذیرفت .

  |

  آزادی خرمشهر آزمون‌ بزرگ مردم ایران بود

  آزادی خرمشهر آزمون‌ بزرگ مردم ایران بود

  رئیس شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی گیلان، آزادی خرمشهر را یکی از آزمون‌های بزرگ مردم همیشه در صحنه ایران دانست و گفت: معمار کبیر انقلاب اسلامی آزادسازی خرمشهر را موهبت الهی اعلام کردند و فرمودند «خرمشهر را خدا آزاد کرد».

  |

  فرمانده تکاوران نبرد خرمشهر در گفت و گو با حیات:

روز سوم خرداد تکاوران با سجده شکر و اشک ذوق وارد خرمشهر شدند
  فرمانده تکاوران نبرد خرمشهر در گفت و گو با حیات:

  روز سوم خرداد تکاوران با سجده شکر و اشک ذوق وارد خرمشهر شدند

  ناخدا صمدی گفت: در دهم اردیبهشت سال 61 عملیات بیت المقدس در چهار مرحله آغاز شد، سه قرارگاه، عملیات آزادسازی را انجام می دادند که گردان ما جزو جبهه جنوب بود، از همان روز های اول که عملیات شروع شد، ما در منطقه بودیم و در مرحله چهارم عملیات هر سه قرارگاه در راه آهن و گمرک خرمشهر به ...

  |

  نظرات کاربران