در حال بارگذاری ...
 • شماره 322 هفته‌نامه حیات طیبه منتشر شد

  سیصد و بیست و دومین شماره هفته‌نامه «حیات طیبه» جمعه 5 آبان 96 منتشر شد.

  به گزارش حیات، سیصد و بیست و دومین شماره نشریه «حیات طیبه» با مطالبی مانند: «قدرت دفاعی کشور قابل مذاکره نیست»، «ایثار اجتماعی از نیازهای اساسی جامعه است»، «شهادت حاج آقا مصطفی آغاز توفان نهضت و فشار بر رژیم بود»، «عملیات انهدام نیروگاه عراق»، «اولین شهید محراب و رکن مبارزات خطه آذربایجان»، ««نخل و نی»، «مکتب علمی آیت ا... العظمی مرعشی نجفی»، «مبتکر دوره‌های آموزش چریکی و رزمی در سپاه»، «وزیر محبوب کابینه رجایی از زندان ساواک تا اسارتگاه بعثی‌ها»، «نامه شماره 25»، «روز خلق حماسه نوجوان 13 ساله»، «تعظیم به سرباز وطن»، «امر به معروف، نهی از منکر و اقامه نماز عوامل توسعه اعتماد و مشارکت»، «تشریح آخرین اقدامات حوزه درمان بنیاد در دیدار با تشکل‌های ایثارگری اجتماعی است»، «تمدید فراخوان مسابقه بزرگ ایثار تا نیمه آبان ماه»، «حرکتی برای ترویج فرهنگ ایثار و شهادت در راهپیمایی اربعین»، «نشست هیأت اندیشه ورزی در حوزه فرهنگ ایثار»، «خواهران شهدا پیام آوران عاشورا می‌شوند»، «مراسم استقبال از دانشجویان جدیدالورود دانشگاه شاهد برگزار شد» و «یادمان شهدای گمنام آرام گرفته در دانشگاه آزاد اسلامی واحد تربت حیدریه» منتشر شده است.

  نشریه حیات طیبه به صاحب امتیازی بنیاد شهید و امور ایثارگران روزهای جمعه منتشر می‌شود.

      کانال تلگرام
     کانال اینستاگرام  مطالب مرتبط

  منزل شهدا، محل نزول رحمت الهی است

  منزل شهدا، محل نزول رحمت الهی است

  مدیرکل بنیاد کرمانشاه با اشاره به اینکه منزل شهدا محل نزول رحمت الهی است، اظهار داشت: ما در دیدار با خانواده شهدا، از برکت شهدای عزیز حاجات خود را می‌گیریم و امیدواریم در قیامت نیز از شفاعت این عزیزان بهره‌مند شویم.

  |

  روایت یک فرمانده از آزادسازی خرمشهر

  روایت یک فرمانده از آزادسازی خرمشهر

  آزادسازی خرمشهر یکی از مهم‌ ترین اهداف عملیات «الی بیت‌المقدس» در دوره جنگ ایران و عراق بود که پس از ۵۷۸ روز اشغال در روز سوم خرداد سال ۱۳۶۱ خورشیدی صورت پذیرفت .

  |

  آزادی خرمشهر آزمون‌ بزرگ مردم ایران بود

  آزادی خرمشهر آزمون‌ بزرگ مردم ایران بود

  رئیس شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی گیلان، آزادی خرمشهر را یکی از آزمون‌های بزرگ مردم همیشه در صحنه ایران دانست و گفت: معمار کبیر انقلاب اسلامی آزادسازی خرمشهر را موهبت الهی اعلام کردند و فرمودند «خرمشهر را خدا آزاد کرد».

  |

  فرمانده تکاوران نبرد خرمشهر در گفت و گو با حیات:

روز سوم خرداد تکاوران با سجده شکر و اشک ذوق وارد خرمشهر شدند
  فرمانده تکاوران نبرد خرمشهر در گفت و گو با حیات:

  روز سوم خرداد تکاوران با سجده شکر و اشک ذوق وارد خرمشهر شدند

  ناخدا صمدی گفت: در دهم اردیبهشت سال 61 عملیات بیت المقدس در چهار مرحله آغاز شد، سه قرارگاه، عملیات آزادسازی را انجام می دادند که گردان ما جزو جبهه جنوب بود، از همان روز های اول که عملیات شروع شد، ما در منطقه بودیم و در مرحله چهارم عملیات هر سه قرارگاه در راه آهن و گمرک خرمشهر به ...

  |

  نظرات کاربران