در حال بارگذاری ...
 • شماره 315 هفته‌نامه حیات طیبه منتشر شد

  سیصد و پانزدهمین شماره هفته‌نامه «حیات طیبه» روز جمعه 17 شهریور 96 منتشر شد.

  به گزارش حیات، سیصد و پانزدهمین شماره نشریه «حیات طیبه» با مطالبی چون «واقعه غدیر پایه‌گذاری قاعده حکومت در جامعه اسلامی است»، «پرداخت معوقات، اشتغال و مسکن ایثارگران و خدمات درمانی مناسب از مهمترین اقدامات دولت یازدهم بود»، «تحویل پیکر قهرمان جنگ با داعشی ها»، «شخصیتی که نماد وحدت و دور اندیشی بود»، «واقعه‌ای که شعله انقلاب اسلامی را برافروخت»، «نامه شماره 18»، «چهره محبوب روحانیت در خطه آذربایجان»، «خاطرات عباس»، «مادر «حسن جنگجو» روز تشییع جنازه فرزند شهیدش به او پیوست»، «موفقیت در جشنواره شهید رجایی نشان از کارآمدی و مدیریت علمی در بنیاد است»، «پرداخت متمرکز و مکانیزه شهریه دانشجویان شاهد و ایثارگر دانشگاه جامع علمی-کاربردی»، «برنامه‌های ستاد بزرگداشت آیت ا... طالقانی اعلام شد»، «انجام امور درمانی برای 49 ایثارگر توسط پروفسور گرجی و کلینگ هاوس»، «تمدید مهلت فراخوان دومین کنگره ملی شعر شهدای منا و مدافع حرم»، «اعزام خانواده‌های شهدا و ایثارگران به مشهد و قم در آستانه عید غدیر» و «یادمان شهدای گمنام آرام گرفته در دانشگاه آزاد اسلامی واحد امیدیه» منتشر شده است.

  نشریه حیات طیبه به صاحب امتیازی بنیاد شهید و امور ایثارگران روزهای جمعه منتشر می‌شود.

      کانال تلگرام
     کانال اینستاگرام  مطالب مرتبط

  منزل شهدا، محل نزول رحمت الهی است

  منزل شهدا، محل نزول رحمت الهی است

  مدیرکل بنیاد کرمانشاه با اشاره به اینکه منزل شهدا محل نزول رحمت الهی است، اظهار داشت: ما در دیدار با خانواده شهدا، از برکت شهدای عزیز حاجات خود را می‌گیریم و امیدواریم در قیامت نیز از شفاعت این عزیزان بهره‌مند شویم.

  |

  روایت یک فرمانده از آزادسازی خرمشهر

  روایت یک فرمانده از آزادسازی خرمشهر

  آزادسازی خرمشهر یکی از مهم‌ ترین اهداف عملیات «الی بیت‌المقدس» در دوره جنگ ایران و عراق بود که پس از ۵۷۸ روز اشغال در روز سوم خرداد سال ۱۳۶۱ خورشیدی صورت پذیرفت .

  |

  آزادی خرمشهر آزمون‌ بزرگ مردم ایران بود

  آزادی خرمشهر آزمون‌ بزرگ مردم ایران بود

  رئیس شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی گیلان، آزادی خرمشهر را یکی از آزمون‌های بزرگ مردم همیشه در صحنه ایران دانست و گفت: معمار کبیر انقلاب اسلامی آزادسازی خرمشهر را موهبت الهی اعلام کردند و فرمودند «خرمشهر را خدا آزاد کرد».

  |

  فرمانده تکاوران نبرد خرمشهر در گفت و گو با حیات:

روز سوم خرداد تکاوران با سجده شکر و اشک ذوق وارد خرمشهر شدند
  فرمانده تکاوران نبرد خرمشهر در گفت و گو با حیات:

  روز سوم خرداد تکاوران با سجده شکر و اشک ذوق وارد خرمشهر شدند

  ناخدا صمدی گفت: در دهم اردیبهشت سال 61 عملیات بیت المقدس در چهار مرحله آغاز شد، سه قرارگاه، عملیات آزادسازی را انجام می دادند که گردان ما جزو جبهه جنوب بود، از همان روز های اول که عملیات شروع شد، ما در منطقه بودیم و در مرحله چهارم عملیات هر سه قرارگاه در راه آهن و گمرک خرمشهر به ...

  |

  نظرات کاربران