در حال بارگذاری ...
 • شماره 315 هفته‌نامه حیات طیبه منتشر شد

  سیصد و پانزدهمین شماره هفته‌نامه «حیات طیبه» روز جمعه 17 شهریور 96 منتشر شد.

  به گزارش حیات، سیصد و پانزدهمین شماره نشریه «حیات طیبه» با مطالبی چون «واقعه غدیر پایه‌گذاری قاعده حکومت در جامعه اسلامی است»، «پرداخت معوقات، اشتغال و مسکن ایثارگران و خدمات درمانی مناسب از مهمترین اقدامات دولت یازدهم بود»، «تحویل پیکر قهرمان جنگ با داعشی ها»، «شخصیتی که نماد وحدت و دور اندیشی بود»، «واقعه‌ای که شعله انقلاب اسلامی را برافروخت»، «نامه شماره 18»، «چهره محبوب روحانیت در خطه آذربایجان»، «خاطرات عباس»، «مادر «حسن جنگجو» روز تشییع جنازه فرزند شهیدش به او پیوست»، «موفقیت در جشنواره شهید رجایی نشان از کارآمدی و مدیریت علمی در بنیاد است»، «پرداخت متمرکز و مکانیزه شهریه دانشجویان شاهد و ایثارگر دانشگاه جامع علمی-کاربردی»، «برنامه‌های ستاد بزرگداشت آیت ا... طالقانی اعلام شد»، «انجام امور درمانی برای 49 ایثارگر توسط پروفسور گرجی و کلینگ هاوس»، «تمدید مهلت فراخوان دومین کنگره ملی شعر شهدای منا و مدافع حرم»، «اعزام خانواده‌های شهدا و ایثارگران به مشهد و قم در آستانه عید غدیر» و «یادمان شهدای گمنام آرام گرفته در دانشگاه آزاد اسلامی واحد امیدیه» منتشر شده است.

  نشریه حیات طیبه به صاحب امتیازی بنیاد شهید و امور ایثارگران روزهای جمعه منتشر می‌شود.

      کانال تلگرام
     کانال اینستاگرام  مطالب مرتبط

  جزیره‌ای که واقعا مجنون بود

  جزیره‌ای که واقعا مجنون بود

  «...وقتی بچه‌ها از روی خاکریز شمارش کردند، دیدند حدود ۴۵۰ تانک تی۷۲ روبه‌روی خاکریز آرایش گرفته و همه همزمان شلیک می‌کنند. ما هم گلوله آرپی‌جی کم داشتیم و به دشمن دسترسی نداشتیم...»

  |

  یادداشت:

پیچک تحریف و خرافه و نهال دفاع مقدس
  یادداشت:

  پیچک تحریف و خرافه و نهال دفاع مقدس

  محمد رضا شهیدی_ راه شهدا تا همیشه روشن است، این را با همه ایمانم می گویم. آنان در "صراط مستقیم" حق، خود را تعریف کردند. راهی که بن بست هم ندارد. راهی که چون به عاشورا و کربلا می رسد، بن بست شکن است.

  |

  نظرات کاربران