در حال بارگذاری ...
 • برگزاری مراسم یادبود شهید حججی در وداع جانبازان در مدینه منوره

  نماینده بنیاد شهید و امور ایثارگران در کاروان حج جانبازان با اعلام خبر برگزاری مراسم یادبود برای شهید مدافع حرم «محسن حججی» در برنامه وداع جانبازان در مدینه منوره گفت: در مراسم وداع جانبازان از مدینه منوره روضه ای به یاد این شهید عزیز اجرا شد.

  به گزارش حیات و به نقل از ایثار، حجت الله امانی که نماینده ویژه بنیاد در کاروان اعزامی جانبازان در حج تمتع سال جاری است با اشاره به برنامه های اجرا شده در طول مدت حضور کاروان اول جانبازان در مدینه منوره تصریح کرد: با عنایت خداوند کاروان اول جانبازان 16 مردادماه به مدینه منوره اعزام شد و با توجه به توانمندی همکاران و عوامل اجرایی بنیاد، تمامی برنامه ها شامل برگزاری کلاس های آموزشی مناسک حج و زیارت های دوره به نحو مطلوبی اجرا شده است.


  وی با اعلام خبر برگزاری مراسم یادبود برای شهید مدافع حرم «محسن حججی» در برنامه وداع جانبازان در مدینه منوره خاطرنشان کرد: شهید حججی مشابه شهدای دشت کربلا سر بریده شد و راست قامتانه با ایستادگی خود از شریعت، اسلام و دین دفاع کرد و در مراسم وداع جانبازان از مدینه منوره روضه ای به یاد این شهید عزیز اجرا شد.


  امانی با اشاره به شرایط مناسب کاروان جانبازان ادامه داد: جانبازان در مدینه منوره و قبرستان بقیع با برنامه ریزی های صورت گرفته توانستند اعمال و زیارت های دوره را به نحو احسن انجام دهند و در مکه مکرمه نیز به نیابت از شهدای دفاع مقدس، منا و مدافع حرم طواف خواهند کرد.

   

      کانال تلگرام
     کانال اینستاگرام  مطالب مرتبط

  وصیتنامه شهید «حسین تاجیک»:

امت حزب‌الله از امام اطاعت و روحانیت مبارز را حمایت کنید
  وصیتنامه شهید «حسین تاجیک»:

  امت حزب‌الله از امام اطاعت و روحانیت مبارز را حمایت کنید

  شهید «حسین تاجیک» در قسمتی از وصیت‌نامه خود نوشته است: توکل بر خدا کنید و از ولی فقیه پشتیبانی نمایید و به دستورات او عمل کنید. وحدت را حفظ کنید تا متفرق نشوید. امت حزب‌الله! از امام عزیز اطاعت کنید. روحانیت مبارز را تقویت کنید.

  |

  نظرات کاربران