در حال بارگذاری ...
 • برگزاری مراسم یادبود شهید حججی در وداع جانبازان در مدینه منوره

  نماینده بنیاد شهید و امور ایثارگران در کاروان حج جانبازان با اعلام خبر برگزاری مراسم یادبود برای شهید مدافع حرم «محسن حججی» در برنامه وداع جانبازان در مدینه منوره گفت: در مراسم وداع جانبازان از مدینه منوره روضه ای به یاد این شهید عزیز اجرا شد.

  به گزارش حیات و به نقل از ایثار، حجت الله امانی که نماینده ویژه بنیاد در کاروان اعزامی جانبازان در حج تمتع سال جاری است با اشاره به برنامه های اجرا شده در طول مدت حضور کاروان اول جانبازان در مدینه منوره تصریح کرد: با عنایت خداوند کاروان اول جانبازان 16 مردادماه به مدینه منوره اعزام شد و با توجه به توانمندی همکاران و عوامل اجرایی بنیاد، تمامی برنامه ها شامل برگزاری کلاس های آموزشی مناسک حج و زیارت های دوره به نحو مطلوبی اجرا شده است.


  وی با اعلام خبر برگزاری مراسم یادبود برای شهید مدافع حرم «محسن حججی» در برنامه وداع جانبازان در مدینه منوره خاطرنشان کرد: شهید حججی مشابه شهدای دشت کربلا سر بریده شد و راست قامتانه با ایستادگی خود از شریعت، اسلام و دین دفاع کرد و در مراسم وداع جانبازان از مدینه منوره روضه ای به یاد این شهید عزیز اجرا شد.


  امانی با اشاره به شرایط مناسب کاروان جانبازان ادامه داد: جانبازان در مدینه منوره و قبرستان بقیع با برنامه ریزی های صورت گرفته توانستند اعمال و زیارت های دوره را به نحو احسن انجام دهند و در مکه مکرمه نیز به نیابت از شهدای دفاع مقدس، منا و مدافع حرم طواف خواهند کرد.

   

      کانال تلگرام
     کانال اینستاگرام  مطالب مرتبط

  منزل شهدا، محل نزول رحمت الهی است

  منزل شهدا، محل نزول رحمت الهی است

  مدیرکل بنیاد کرمانشاه با اشاره به اینکه منزل شهدا محل نزول رحمت الهی است، اظهار داشت: ما در دیدار با خانواده شهدا، از برکت شهدای عزیز حاجات خود را می‌گیریم و امیدواریم در قیامت نیز از شفاعت این عزیزان بهره‌مند شویم.

  |

  روایت یک فرمانده از آزادسازی خرمشهر

  روایت یک فرمانده از آزادسازی خرمشهر

  آزادسازی خرمشهر یکی از مهم‌ ترین اهداف عملیات «الی بیت‌المقدس» در دوره جنگ ایران و عراق بود که پس از ۵۷۸ روز اشغال در روز سوم خرداد سال ۱۳۶۱ خورشیدی صورت پذیرفت .

  |

  آزادی خرمشهر آزمون‌ بزرگ مردم ایران بود

  آزادی خرمشهر آزمون‌ بزرگ مردم ایران بود

  رئیس شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی گیلان، آزادی خرمشهر را یکی از آزمون‌های بزرگ مردم همیشه در صحنه ایران دانست و گفت: معمار کبیر انقلاب اسلامی آزادسازی خرمشهر را موهبت الهی اعلام کردند و فرمودند «خرمشهر را خدا آزاد کرد».

  |

  فرمانده تکاوران نبرد خرمشهر در گفت و گو با حیات:

روز سوم خرداد تکاوران با سجده شکر و اشک ذوق وارد خرمشهر شدند
  فرمانده تکاوران نبرد خرمشهر در گفت و گو با حیات:

  روز سوم خرداد تکاوران با سجده شکر و اشک ذوق وارد خرمشهر شدند

  ناخدا صمدی گفت: در دهم اردیبهشت سال 61 عملیات بیت المقدس در چهار مرحله آغاز شد، سه قرارگاه، عملیات آزادسازی را انجام می دادند که گردان ما جزو جبهه جنوب بود، از همان روز های اول که عملیات شروع شد، ما در منطقه بودیم و در مرحله چهارم عملیات هر سه قرارگاه در راه آهن و گمرک خرمشهر به ...

  |

  نظرات کاربران