در حال بارگذاری ...
 • برگزاری مراسم یادبود شهید حججی در وداع جانبازان در مدینه منوره

  نماینده بنیاد شهید و امور ایثارگران در کاروان حج جانبازان با اعلام خبر برگزاری مراسم یادبود برای شهید مدافع حرم «محسن حججی» در برنامه وداع جانبازان در مدینه منوره گفت: در مراسم وداع جانبازان از مدینه منوره روضه ای به یاد این شهید عزیز اجرا شد.

  به گزارش حیات و به نقل از ایثار، حجت الله امانی که نماینده ویژه بنیاد در کاروان اعزامی جانبازان در حج تمتع سال جاری است با اشاره به برنامه های اجرا شده در طول مدت حضور کاروان اول جانبازان در مدینه منوره تصریح کرد: با عنایت خداوند کاروان اول جانبازان 16 مردادماه به مدینه منوره اعزام شد و با توجه به توانمندی همکاران و عوامل اجرایی بنیاد، تمامی برنامه ها شامل برگزاری کلاس های آموزشی مناسک حج و زیارت های دوره به نحو مطلوبی اجرا شده است.


  وی با اعلام خبر برگزاری مراسم یادبود برای شهید مدافع حرم «محسن حججی» در برنامه وداع جانبازان در مدینه منوره خاطرنشان کرد: شهید حججی مشابه شهدای دشت کربلا سر بریده شد و راست قامتانه با ایستادگی خود از شریعت، اسلام و دین دفاع کرد و در مراسم وداع جانبازان از مدینه منوره روضه ای به یاد این شهید عزیز اجرا شد.


  امانی با اشاره به شرایط مناسب کاروان جانبازان ادامه داد: جانبازان در مدینه منوره و قبرستان بقیع با برنامه ریزی های صورت گرفته توانستند اعمال و زیارت های دوره را به نحو احسن انجام دهند و در مکه مکرمه نیز به نیابت از شهدای دفاع مقدس، منا و مدافع حرم طواف خواهند کرد.

   

      کانال تلگرام
     کانال اینستاگرام  مطالب مرتبط

  خاطرات یک تخریب‌چی از روبرو شدن با دشمن

  خاطرات یک تخریب‌چی از روبرو شدن با دشمن

  ناگهان دستی از پشت روی شانه‌ام نشست از ترس سرجایم میخ‌کوب شدم، من که به طرف جلو هدف‌گیری کرده بودم حالا از پشت گرفتار شده بودم. همانطور اسلحه به دست خشکم زد.

  |

  مدیرکل هنری بنیاد تأکید کرد:

لزوم استفاده از ظرفیت‌های قرآنی و هنری در بنیاد
  مدیرکل هنری بنیاد تأکید کرد:

  لزوم استفاده از ظرفیت‌های قرآنی و هنری در بنیاد

  مدیرکل هنری بنیاد شهید و امور ایثارگران و مدیر گروه تلویزیونی شاهد گفت: یکی از مواردی که در حوزه اداره کل هنری بنیاد بر آن تأکید داریم، استفاده از 3 فرصت طلایی «قرآن»، «صداوسیما» و «هنر» با اتکا به کار جهادی و روحیه بانشاط و اعتقاد به خدمت است.

  |

  نظرات کاربران